SpaBalancer Ultrashock - dezinfekce vody 1 l

Kód: SB1002
1 290 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

UltraShock od SpaBalancer důkladně dezinfikuje a čistí vodu i potrubí ve vířivkách, swim spa i bazénech na bázi ClO2. Je pětkrát silnější než chlór. UltraShock je spolehlivý, ničí zárodky, bakterie a legionely. Ultrashock rozpouští všechny biologické filmy v potrubí i na filtrech. Zničí i aromatické molekuly, a tím i nepříjemný zápach. Jednoduše účinný pomocník pro vaše spa.

Problém s vodou:

Gelový případně bahenní povlak na povrchu vířivky
Příčina: ve vodě se nachází velké množství nečistot.

Řešení:

1. Zkontrolujte filtraci a případně ji uveďte do řádného stavu
2. Zvyšte dávkování přípravku SpaBalancer 
3. Dávejte cca 40 ml přípravku Ultrashock na 1000 litrů objemu vody.
Pokud to nebude stačit, opakujte proceduru následující dny, dokud povlak nezmizne.
Pokud přípravek Ultrashock nebude stačit anebo se povlak vytvoří znovu, udělejte důkladné čištění

Problém s vodou: Vločky ve vodě

Příčina: SpaBalancer se zachytává na existujících usazeninách na stěnách potrubí. Může se tak vytvořit relativně silný povlak. V důsledku proudění vody se tento povlak může roztrhnout. Tímto způsobem se do vířivky dostávají vločky.

Odstranění:

Chemicky neuskutečnitelné. Vločky se musí z vody mechanicky odstranit. Vločky vodu neznečišťují, je možné ji používat. Při roční výměně vody se doporučuje použít System flush k vyčištění potrubí. Mimo to je potřebné do vody příležitostně přidávat Ultrashock, předejdete tak tvorbě povlaku.

Problém s vodou: Zakalená voda

Příčina: Nedostatečná filtrace způsobená přípravkem SpaBalancer při styku s nečistotami ve vodě. Zakalení by mělo nejpozději třetí den zmizet.

Řešení:

1. Zlepšit filtraci
2. Zvýšit dávkování přípravku SpaBalancer
3. Zvyšovat množství přidávaného přípravku Ultrashock

Problém s vodou: Zelená voda

Pokud se voda ošetřuje přípravkem SpaBalancer, získává zpět svoji přirozenou barvu. Tato barva je zelená. Pokud je voda jen mírně světle zelená, může mít taky jen svoji přirozenou barvu. Chlorovaná voda je modrá. Pokud má ale voda tmavě zelenou barvu a opticky se jeví nejasná až zakalená a tvoří se pěna, potom je voda znečištěná.

Řešení:

1. Zkontrolujte filtraci a případně ji uveďte do řádného chodu
2. Zvyšte dávkování přípravku SpaBalancer 
3. Dejte do vody cca 40 ml přípravku Ultrashock na 1000 litrů objemu vody. Pokud to nebude stačit, proceduru znova následující dny opakujte, až bude voda opět v pořádku
4. Pokud ani toto nepomůže, důkladně vyčistěte vířivku

Problém s vodou: Hniloba nebo zapáchající voda

Příčiny: Cizí látky, které ve vodě zůstávají kvůli nedostatečné filtraci nebo špinavému filtru. Příliš silně zanesené potrubí usazeninami. Spodní strana nebo vnitřní části krytu izolace hniloby zapáchají.

Řešení:

1. Zkontrolujte filtr a čištění filtru
2. Zvyšte dávkování SpaBalanceru 
3. Zvyšte množství dávky Ultrashocku. Doporučuje se 2 až 3 krát týdně přidat na 1000 litrů objemu vody cca 30 ml přípravku Ultrashock. Ultrashock likviduje nečistoty. Uvedené množství je možné zvýšit i snížit., pokud voda není čistá a bez zápachu. Pokud voda zůstává v pořádku, potom množství přidávaného přípravku pomalu snižujte. Pokud voda po dvou až třech týdnech není v pořádku, bezpodmínečně důkladně vyčistěte vířivku.
4. Termokryt otevřete na zipu a zkontrolujte uvnitř. Na termokryt a okraj vany nastříkejte „Clean & Refresh“ a vyčistěte houbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezchlorová chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: