Vážení zákazníci, vzhledem k situaci ohledně šíření nákazy koronavirem není možné zboží zasílat na dobírku. Můžete však pohodlně platit bankovním převodem. Tímto opatřením se omezuje osobní kontakt řidičů s klienty a platí do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Doprava

Chceme abyste od nás obdrželi zboží co nejrychleji a v pořádku. Proto využíváme kromě našeho skladu i možnost zaslat vám zboží přímo ze skladů velkoobchodů.

Dodávky zajišťujeme prostřednictvím přepravních služeb. Zásilky jsou doručeny do dvou pracovních dnů po expedici. Po dohodě s dodavateli ve snaze o co nejlevnější přepravu část nákladů doplácíme my.

 

Ceny dopravy

1. Při nákupu do 10 000Kč je doprava 249 Kč

2. Při nákupu nad 10 000Kč je doprava zdarma

3. Při nákupu van (kromě volně stojících a van s dvířky) je účtován poplatek za dopravu 599 Kč

4. Při platbě na dobírku účtujeme navíc poplatek 29 Kč

 

Při přebírání zásilky DOPORUČUJEME rozbalit ZBOŽÍ Z OBALŮ JEŠTĚ V PŘÍTOMNOSTI ŘIDIČE a zboží řádně zkontrolovat. Přesvědčit se, zda je obsah zcela v pořádku. Tento způsob usnadňuje průběh případné reklamace zboží. V případě zjištění poškození zboží je nutné IHNED sepsat s řidičem PŘEPRAVNÍ SLUŽBY PROTOKOL O POŠKOZENÍ, Zápis NA DODACÍ LIST, který je součástí zásilky a nahlásit nám písemně na e-mail: info@vyberovekoupelny.cz reklamaci. V případě, že zboží převezmete a podepíšete dodací list bez výhrady, tzn., že vše bylo v pořádku doručeno, nemůžeme už dodatečně nahlásit na přepravní službu poškození zboží. Při nedodržení výše uvedených postupů NENÍ NÁROK NA UZNÁNÍ REKLAMACE POŠKOZENÍ ZBOŽÍ nebo odcizení přepravou. 
V případě, že kurýr nemůže čekat na zkontrolování zásilky, UVEĎTE do přepravního listu PŘEVZATO S VÝHRADOU (kurýr odmítl / nemohl čekat na kontrolu zboží).
Objemný zboží expedujeme na vratných paletách, abychom předešli poškození při přepravě.  

 

Způsoby platby

1. Můžete platit bankovním převodem:

FIO Banka: 2301589954/2010
IBAN: CZ6720100000002301589954

2. Na dobírku hotově kurýrovi při převzetí (příplatek + 29 Kč)

 

Způsoby dopravy prepravcu Toptrans

 

Denní doručení

Zboží je doručeno v pracovní dny v čase 8:00 - 16:00 hodin. V případě nezastižení na uvedené adrese v den doručení vám bude zásilka doručena následující pracovní den. Po opětovném nedoručení bude uložena na nejbližším depu k vyzvednutí.

Tato služba je bez příplatku.

 

Top-Time 

Nadstandardní služba s dopoledním doručením do 12:00 hodin.

Služba je za příplatek 390Kč s DPH.

 

Top-Privat

Nadstandardní služba s večerním doručením v čase 16:00 – 20:00 hodin.

Služba je za příplatek 390Kč s DPH.

Ve městech, kde má TOPTRANS své depa je tato služba zdarma, tj: Praha, Kralupy nad Vltavou, Kolín, České Budějovice, Benešov, Cheb, Plzeň, Beroun,
Lovosice, Liberec, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Pardubice, Hradec Králové, Trutnov, Uherské Hradiště, Hodonín, Svitavy, Jihlava, Olomouc, Šumperk, Nový Jičín, Ostrava

 

Top-Weekend

Nadstandardní služba s doručením v sobotu do 13:00 hodin.

Služba je za příplatek 1 990Kč s DPH.

 

Top-Comfort

Nadstandardní služba výnosu zásilky na patro za aktivní asistence příjemce max. 80 kg / 1 ks.

Služba je za příplatek 749Kč s DPH + cena za jedno patro každých započítaných 200 kg je 185Kč s DPH.

 

Top-Comfort Plus

Nadstandardní služba výnosu zásilky na patro bez asistence příjemce max. 100 kg / 1 ks

Služba je za příplatek 990Kč s DPH + cena za jedno patro každých započítaných 200 kg je 185Kč s DPH.

Službu je možné objednat jen ve městech, kde má TOPTRANS své depa tj: Praha, Kralupy nad Vltavou, Kolín, České Budějovice, Benešov, Cheb, Plzeň, Beroun, Lovosice, Liberec, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Pardubice, Hradec Králové, Trutnov, Uherské Hradiště, Hodonín, Svitavy, Jihlava, Olomouc, Šumperk, Nový Jičín, Ostrava