SpaBalancer - vůně do vody les

Kód: SB1047
840 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxujte a dopřejte svému tělu osvěžující odpočinek, to je SpaParfum forest - příjemně svěží, osvobozující a uvolňující. Kombinace různých dřevin vytváří pikatno-dřevitou kompozici vůní, které dotvářejí pikatné citrusové tóny. Četné dřevité nuance Vás přenesou do zelené přírody.

Nezaměnitelná vůně lesa s charakteristickým nádechem mentolu je obecně vnímána jako velmi prospěšná pro dýchací cesty a díky relaxačnímu účinku také na bolesti svalů. Podporuje koncentraci, přírodní vůně dřeva poskytuje příjemné osvěžení a pomáhá při problémech dýcháním. Intenzivní lesní vůně stabilizuje pocit psychické pohody a jistoty.

Náš SpaBalancer DuftPad sestává z čistých éterických olejů bez přidání alkoholu, emulgátorů nebo konzervačních látek. Vložka je vyrobena z high-tech materiálu, který absorbuje éterické oleje. Uvolňuje těkavé a voňavé přísady do vody a zadržuje těžké oleje. Výsledkem je, že vaše voda voní příjemně vonnými látkami, ale ve vodě se nehromadí žádné usazeniny a odpadní produkty.

Vyjměte vonnou vložku z obalu a vložte ji do filtrační komory. Pokud vaše vířivka nemá filtrační komoru, můžete polštářek vložit do vody. Polštářek nechte ve vířivce tak dlouho, dokud voda nemá požadovanou intenzitu vůně. Vložte podložku zpět do vakuového balení a zavřete ji pomocí přiloženého Spona klipu.

Opakujte postup, když voda ztratí požadovanou intenzitu vůně.

Vůně v podušce vydrží 4 až 8 týdnů, v závislosti od požadované intenzity.

Aplikace vůně do vody:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezchlorová chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: