EAGO F9, parní sprchový box čtverec 100x100x223cm, černý, DZ981F9

Kód: DZ981F9_B
116 490 Kč
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německé parní boxy Eago jsou vhodné právě pro Vás pokud si potrpíte na domácí wellness ve vysoké kvalitě a v nejmodernějším designu. Eago Deutschland je jeden z předních výrobců v této oblasti s jedinečnými produkty. Můžete si vybrat parní box pro jednu či dvě osoby, případně parní box kombinovaný s vířivou vanou. 

Samozřejmostí jsou náhradní díly i po záruční době. Pokud budete po letech potřebovat parní generátor či řídící jednotku, my Vám ji spolehlivě dodáme. Jedinečný design, vysoká kvalita produktů a servisu jsou zárukou Vaší spokojenosti. 

 

POPIS PARNÍHO BOXU

- parní sprchový box - centrální otevírání dveří - otvíravé dveře + pevná část
- 8 mm bezpečnostní sklo (ESG)
- Zadní skla z nepřehledného skla v černé barvě
- Sprchová vanička z minerálního odlitku (6 cm)
- Boční profily z broušeného hliníku - velmi ušlechtilé
- Čiré přední skla s jemným tónováním
- Kvalitní pevné kovové kování a závěsy
- Kvalitní termostatické baterie
- XXL hlavová sprcha (tropický déšť) s barevným světlem / terapií barevným světlem
- F9 kontrolní panel
- Ventilátor
- Digitální nastavení teploty a času
- 3KW parní generátor
- Ochrana proti přehřátí a ochrana proti suchému chodu
- Terapie barevným světlem
- Ruční sprcha
- 6 masážních trysek
- NOVINKA! technologie šetrná k údržbě - servis armatury a parního generátoru je možný bez odsunutí boxu od stěny - z vnitřní strany boxu. Můžete mít vedle boxu umístěny jiné vybavení, které nebude nutné demontovat.
- Včetně dřevěné židle (volitelná - akrylová židle)
- Rádio s MP3 a bluetooth
- Odstraňování vodního kamene
- Stálá výška v kabině přibližně 200 cm
- Sprchová vanička z litého mramoru - nožičky jsou již předmontované na sprchovou vaničku. Chcete sprchovou vaničku položit na podlahu, musíte nožičky odmontovat.
- Rozměry: 100 x 100 x 223
cm 

Montážní návod si stáhněte zde>>

 

PARNÍ GENERÁTOR S FUNKCÍ ODSTRAŇOVÁNÍ VODNÍHO KAMENE

Otvor, který se dá použít na čištění parního generátoru. Decalcil použijte kyselinu citrónovou na potravinářské bázi, nelze použít prášek. Generátor páry má objem přibližně 0,5L. Přidejte trošku kyseliny citrónové (přibližně 0,2l zředěnou) do otvoru pro odkapávání (čištění přítoku / vstupu) a opláchněte troškou vody. Zapněte parní sprchu s nejkratším trváním. Počkejte asi 20 minut a pak celý proces opakujte bez kyseliny citrónové. Nezůstávejte v kabině ani během čištění ani po oplachování

 

BLIŽŠÍ INFORMACE O PARNÍM BOXU EAGO

Detailnější informace o produktu EAGO F9, parný sprchový box DZ981F9 najdete na stránce dodavatele zde. V naší nabídce najdete pouze výběr nejžádanějších produktů. Pokud jste si však vybrali jiný produkt na centrální stránce našeho dodavatele (www.eago-deutschland.de), napište nám a produkt Vám spolehlivě dodáme. 

Sprchové boxy zasíláme přímo z Německa k zákazníkovi domů. Tak jsme schopni snížit cenu a termín dopravy na minimum. Cena přepravy je cca 7 800 Kč - z toho část snášíme my a část je připočtena k ceně výrobku. V Německu tedy zaplatíte za box méně, avšak dopravu a případný servis následně budete muset řešit sami. Tyto komplikace většinou lidem za tuto "na oko úsporu" vůbec nestojí. Navíc při expedici přímo od výrobce k zákazníkovi se eliminuje možné poškození zboží při překládkách mezi sklady. 

 

VYUŽITÍ PARNÍ SAUNY

Parní saunu využíváte při nižších teplotách než finské sauny. Je to kolem 40 - 60°C. Vhodná je tedy téměř pro každého. Jeden saunovací cyklus trvá 20 - 60 min. Uvolní vám dýchací cesty, vyčistí pokožku, harmonizuje mysl a celý organismus. V sauně můžete využívat různé aroma a tak zintenzivnit relax. Odsávání je zajištěno ventilátorem. 

 

OVLÁDANÍ PARNÍ SAUNY

Saunu ovládáte na dotykovém displeji. Můžete si nastavit čas saunovacího cyklu a stejně tak teplotu od 20°C - 50°C, od výroby je nastavena na 40°C. Během saunování můžete relaxovat při zabudovaném rádiu a rovněž při osvětlení. 

 

NÁKLADY NA SAUNOVÁNÍ

Model F9 využívá 3 kW parní generátor. Jeden saunovací cyklus (max 1hod) vás tedy bude stát cca. 7 Kč. Pokud máte rádi saunu a chodíte do ní jen 1x týdně za měsíc ušetříte 650 Kč a za celý rok 7 800 Kč případně i více. (Počítáme v průměru 160 Kč / hod v sauně). 

 

PRO KOHO JE PARNÍ SAUNA VHODNÁ

Vhodná hlavně pro lidi trpící kožními chorobami (akné, lupenka), dýchacími potížemi (suchý kašel, nachlazení), pro sportovce (uvolnění svalstva), pro lidi stresově zatížených. V zimním období vhodná pro každého jako prevence proti chřipce a nachlazení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní boxy
Záruka: 2 roky
Barva profilu: chromová
Barva skla: černá
Elektronika: ano
Parní sauna: ano
Rozměry: 100x100cm
Tvar: čtverec
Umístění: do rohu
Serie: F9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: