Kolik míst by měla vířivka mít?

Vířivek je na trhu k dispozici nepřeberné množství. Liší se mnohými vlastnostmi a počet míst je právě jednou z nich. Jak si dopředu promyslet, jaký počet míst je pro vaši vířivku a vaše potřeby ten nejlepší?

Plánujte trochu dopředu

Pořízení kvalitní vířivky není levnou záležitostí. Věnujte proto jejímu výběru trochu času a energie, abyste si byli jistí, že koupě nebudete litovat. S výběrem počtu míst vám pomůže odpovědět si na následující tři otázky. Tím si vytvoříte alespoň základní představu a v široké nabídce kvalitních vířivek se pak snadněji zorientujete.

1. Kdo bude vířivku používat nejčastěji?

Celkový počet osob používajících vířivku není tak úplně podstatný. Důležité je i to, jak a při jakých příležitostech bude vířivku používat. U vybraných modelů si všímejte prostoru na nohy a vzdálenosti jednotlivých sedadel od sebe. Při vodoléčbě využijete lehátko, při společenských setkáních vám ale může překážet. Máte-li v plánu používat vířivku hlavně ve dvou a jednou za čas i s dalším párem, ideální pro vás bude vířivka pro 4 osoby.

virivky marquis spas celebrity elite - category 2

2. K jakému účelu budete vířivku používat nejčastěji?

Některé vířivky jsou určené k uvolnění a relaxaci, jiné pomáhají ulevit od bolesti, jiné se zase hodí pro pořádání večírků a setkání s blízkými. Opravdu luxusní – a také drahé - vířivky vám pak poskytnou všechny tyto možnosti. Je nutné brát v potaz i svůj rozpočet, abyste měli jistotu, že vaše nová vířivka bude splňovat všechny vaše požadavky a vaše očekávání.

3. Kde vířivku umístíte?

Počet míst souvisí s velikostí vířivky. Je proto nutné při výběru brát v potaz hlavně prostor, který máte pro vířivku vyhrazený. Přemýšlejte také o okolí místa, kde bude vířivka stát. Mějte na paměti, že vířivka umístěná v altánu by kolem sebe měla mít dost prostoru pro pohodlný pobyt v ní i vstup do ní. Při pořádání večírků můžete mít navíc poblíž vířivky odkládací prostory pro občerstvení. Na večírky či setkání ve vířivce s velkou rodinou je ideální vířivka pro 6 a více osob.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení