CZ SK
722 043 418 - Infolinka (PO-PÁ: 8:00-16:00)

Infrasauny SaunaMed

Kvalitní infrasauny SaunaMed od začátku vsadili na trvalý výzkum a vývoj, kompetentní poradenství, bezchybný zákaznický servis a prvotřídní kvalitu všech produktů. Odborníci tvrdí, že SaunaMed infračervená technologie je jednou z nejvíce efektivních a především nejúčinnějších po celém světě.


Kvalitní infrasauny SaunaMed nabízí širokou škálu modelů

• pocházejí z továrny, která má víc jak 25 roční zkušenosti ve výrobě kvalitních infrasaun• na výrobu infrakabin se používá jen kvalitní FSC certifikované dřevo• kvalitní infrasauny SaunaMed jsou dnes už primární značkou ve Velké Británii, kde jsou i schválené a používané lékařskými odborníky

Inovativnost infrasaun SaunaMed

Infra zářiče DuraWave ™

DuraWave™ infrazářiče jsou vyrobené ze 100% čisté keramiky a neobsahují žádné chemikálie nebo toxiny. Pravidelné klinické testy ukazují, že DuraWave ™ infrazářiče produkují infračervené záření velmi blízké k dokonalosti s přirozenou harmonií lidského těla, což vede k zvýšení zdravotních výhod. DuraWave ™ infrazářiče jsou také navržené tak, aby byly bezpečné na dotek.

Porovnání funkčnosti Dura Wave zářičů a běžných karbonových zářičů

infražiariče saunamed

DuraWave ™ infrazářiče byly navržené a kalibrované na správný zásadní vlnový rozsah, 7,5 až 15 mikronů s převážnou částí vlnových délek 9,4 mikronů, což je frekvence, při které molekula vody rezonuje nebo vibruje, neboť naše tělo je ze 70% složené z vody.


Tato vibrace způsobí uvolnění buněčných toxinů, jako je rtuť, hliník, cholesterol a jiné toxické plyny, jako je síra a formaldehyd. Tento optimální výstup také umožňuje hlubší proniknutí infračerveného tepla do tkaní našeho těla, což zlepšuje úlevu od bolesti, detoxikaci, krevní oběh a zvýšení průtoku periferní krve.

žiarenie infražiaričov saunamed


Komponenty

SaunaMed výrobní proces používá komponenty, které jsou všechny v pevném stavu bez pohyblivých častí, čímž je SaunaMed systém extrémně robustní a spolehlivý.


Testování

Každá infrasauna SaunaMed je důkladně testovaná v továrně, aby se ověřila její plná funkčnost. Bylo prokázané, že elektrické komponenty v SaunaMed infrasaunách mají extrémně nízkou míru selhání. Například ohřívače DuraWave ™ mají míru selhání méně jak 0,01%. Ve skutečnosti, každá SaunaMed sauna je vyrobená tak, aby splnila obě normy, pro domácí i komerční využití.

Vzhledem k přesnosti a kvalitě součástí použitých při výrobním procesu, jsou kvalitní infrasauny SaunaMed uznávané pro svoji trvanlivost.

Svetové standardy bezpečnosti a kvality

Všechny infrasauny SaunaMed jsou certifikované nezávislými institucemi, splňují všechny bezpečnostní normy a výrobní proces je pravidelně kontrolovaný příslušnými orgány.

Mnohé certifikáty jsou vydávané německým SGS , který je považovaný za kvalitní přední kontrolní středisko v dnešním světě.


Certifikace zahrnuje například CE (EMC, LVD), ISO 9001: 2000, ETL, ETS, C-Tick, RoHS, GS,SFI a SAA, abychom vyjmenovali alespoň některé.

saunamed cerfitikaty


ETL- laboratoře byly založené v roku 1896 Thomasem Edisonem, a jsou jedny z nejstarších zkušebních laboratoří na světě. Certifikace ETL a ETL-C vám zaručí, že všechny naše kvalitní infrasauny SaunaMed byly testované, a splňují veškeré požadované bezpečnostní a výkonnostní normy.

Směrnice RoHS znamená "omezení používaní určitých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních".

GS - Uznávané po celé Evropě a obzvlášť důležité v Německu, nezávisle autorizovaná GS značka ukazuje, že výrobek plní
požadavky německého zákona o bezpečnosti výrobků. GS značka ukazuje, že produkt prošel testováním bezpečnosti, převyšuje zákonné normy a vysokou kvalitu.

ISO9001 norma vyžaduje neustálé zlepšovaní v provozních procesech a řazení kvality. Tato norma je důležitá, protože to zaručuje konzistenci v produktech a službách.


Kromě těchto bezpečnostních certifikací, v kvalitních infrasaunách SaunaMed jsou veškeré elektroinstalace zapouzdřené v ohnivzdorném potrubí z nerezové oceli.


Životní prostředí

Všechen materiál používaný k výrobě kvalitních infrasaun SaunaMed je nealergenní, netoxický a šetrný k životnímu prostředí. Dřevo pochází z obnovitelných lesů. SaunaMed je jedním z mála výrobců s certifikací FSC - iniciativa udržitelného lesního hospodářství a v plné míře dodržuje nařízení směrnice EU - RoHS.

Seřadit podle
Výrobce
 
Cena: 0 - 100
od 0do 100
Nenalezeny žádné záznamy.
Získejte ZADARMO koupelnovou příručku
10 kroků k dokonalé koupelně a 9 omylů při rekonstrukci koupelny