Recenze sprchových boxů Sanotechnik QuickLine

Na této stránce poskytujeme recenze od našich klientů, kteří mají zkušenosti s bezsilikonovým sprchovým boxem. Tato hodnocení jsou tu pro vás, pokud například nyní uvažujete o tom, zda je bezsilikonový sprchový box tou pravou volbou, jestli je opravdu tak kvalitní a nepřetéká nebo když přemýšlíte o náročnosti montáže a o tom, zda to zvládnete svépomocí. Níže máte k dispozici recenze několika spokojených uživatelů, které zodpoví vaše otázky a zbaví vás nejistoty.

 

Zveřejněné spotřebitelské recenze sprchových boxů Sanotechnik pocházejí od spotřebitelů, kteří boxy skutečně používají nebo si je zakoupili a jsou zpětně osloveni mailem se žádostí o recenzi.

 

Roman Titz

Tuchlovice

Montáž sprchového boxu byla naprosto bez problémů. Pro mě je největším plusem tohohle boxujednoznačně to, že se nemusí použít silikon.


Ján Tkáč

Žehra

Box jsem namontoval sám a bez problémů. Zatím jsem při používání nenarazil na žádné problémy.Jednu malou výhradu mám k tomu, že nahoře je vidět přívod vody do dešťové sprchy.


Karol Varga

Nové Zámky

Z webu vyberovekoupelny.cz jsem si objednal 2 sprchové boxy. Dodání proběhlo rychle, stavba zabrala dvěma lidem asi půl hodinky bez silikonování a šroubování. Opravdu rychlý způsob montáže, jen klik klik. Používám přes rok a stále jsem nadmíru spokojený. Kapky nezůstávají na skle, silikon těsní a je bez plísně. Jiný sprchový box bych si už určitě nekoupil.


Marta Lobellová

Ružomberok

Dva lidi zvládli složení v pohodě, výhodou je, že není nic potřeba lepit, stačí jen pospojovat. Se sprchovým boxem jsme opravdu spokojení, jedno mínus se našlo u poliček, jejich držáky jsou z plastu a po několika týdnech se odlomila spodní část.


Zuzana Rendeková

Pliešovce

Box se nám skládal obtížně, částečně i kvůli stísněné malé koupelně, byli jsme na to jen dva a pro běžné lidi bez zkušeností je to zjevně málo. Díly jsou pro dva lidi docela těžké, takže pro ty, kteří nemají zkušenosti, doporučujeme na skládání alespoň tři lidi. Ale jiný box jsme neskládali, takže to nemůžeme porovnat. Po domontování se nedovírala spodní část dvířek, ale po konzultaci s prodejcem (za kterou mu moc děkujeme!) jsme zjistili, že je to ve špatné montáži horních koleček. Po předělání bylo vše už v pořádku. Box sám o sobě je super, jsme hlavně rádi, že se nám podařilo najít rozměry, jaké jsme hledali. Vypadá super, funguje super a hlavně se nám líbí to, co jsme u uzavřených kabin hledali, střídmé zařízení a zároveň elegantní vzhled. Jediné, co nám chybí, je zadní sklo, které jsme chtěli čiré, ale to bohužel nebylo možné, takže ho máme mléčné. K dopravě – tak, jak je napsané na jejich stránkách, je důležité vše vybalit a zkontrolovat ještě za přítomnosti řidiče. My jsme si teprve při montáži všimli, že je kovová lišta na jednom místě pokřivená a šlo to jen těžko narovnat. Takže pro nás byla doprava trochu mínus. Samotný box a taky prodejce ale můžeme opravdu doporučit.


Juraj Paška

Trnava

Sprchový box se nám skládal opravdu dobře, všechny díly do sebe hezky zapadly. Skládání nám trvalo 3 hodiny, hlavně vzhledem k menším rozměrům koupelny. Zatím jsem s boxem velmi spokojený a už jsem ho taky doporučil svým známým. Jeho největší výhodou je to, že se díky kanálkům nedostane během sprchování na zem ani kapka vody, kanálky se sice hůř čistí, hlavně ty u stěny, ale zatím se moc nezanáší. Druhá a důležitá výhoda sprch. boxu je to, že neobsahuje silikon, takže ani po půl roce na něm není žádná plíseň a box vypadá pořád jako nový. Chybí mi v něm více odkládacího prostoru pro kosmetiku, ten by klidně mohl být místo držáku, který je podle mně zbytečný. Taky bych si v boxu představoval kvalitnější vodovodní baterii, myslím si, že ta namontovaná dlouho nevydrží, i když zatím funguje bez problémů.


Ing. Ján Hrabinský

Košice

I díky videonávodu se odborníkům dobře skládal. Zatím jen samé plusy.


Mária Horváthová

Košice

Box nám postavili pracovníci, které jste nám doporučili. Podobný parní box jsme už kdysi měli, takže za nás jen samé klady.


Vlastimil Novák

Uherský Brod

Skládání (podle návodu) proběhlo dobře. Skládali jsme ho s manželkou. Užíváme ho a jsme spokojení. Jediné mínus - rádio při zapnutí hraje příliš hlasitě, jinak ale kvalitně.


Peter Korček

Rajec

Vše je v pořádku, jsme velmi spokojení. Box nám namontoval kamarád instalatér, byl to jeho první box tohoto typu a moc se mu líbil.


Miloš Drábek

Ostrava

Sprchový box máme namontovaný asi už půl roku. Když si teď vzpomínám na těžké chvíle, kdy jsme se snažili smontovat box s rozměry 120x80cm v panelákové koupelně velké 160x170cm, tak mi ještě teď běhá mráz po zádech (manipulace s bočními stěnami stejně jako se zadním panelem tak, aby se zámky správně zacvakly mezi stěnami, byla v takovém malém prostoru opravdu oříšek), ale nakonec jsme to na druhý pokus (kdy jsme zvolili opačný postup sestavování bočních panelů) všechno úspěšně zvládli a box nám zatím dobře slouží k naší velké spokojenosti. Kladem je jeho rozměr a taky snadná údržba.


Renáta Klimáková

Stropkov

Pro amatéra bylo skládání trochu fuška, ale povedlo se. Na začátku jsme měli problémy s kapající vodou, firma ale promptně dodala náhradní součástku a sprchový box už funguje a slouží. Box je moc hezký a efektní. Čistí se dobře. Je třeba si zvyknout na to, že při čištění může voda přetékat z boxu (jen při čištění, když nastříkám vodu na spodní spoje), ale to není velký problém. Je to jiným systémem boxu, ale čistí se dobře a snadno a opravdu funguje i bez silikonu. Vanička boxu je pocitově trochu pohyblivá (prohýbá se), ale to není nijak strašné, opravdu jen trochu. Poličku bych měla raději na pravé straně boxu, to by bylo ergonomicky praktičtější. Jinak jsme opravdu spokojení, rádio je moc příjemný bonus a hraje až neskutečně hlasitě.


Dušan Meľko

Nižná

Máme panelákovou koupelnu, které jsou rozměrově menší, ale box se nám dobře vešel do rohu. Skládal se rychle a docela snadno. S boxem jsme spokojení, má nízkou vaničku, což se nám bude hodit, až budeme starší.


Jitka Škvorová

Kozmice

Sprchový box se nám dobře montoval. Návod je přehledný. Klady boxu: opravdu neplesniví, rychlá a jednoduchá montáž, přehledný návod, dveře opravdu těsní. Zápory boxu: po nějaké době začala rezavět kolečka, protože jsme je ničím nemazali.


Dagmar Kondrová

Litvínov

Montáž jsme provedli bez sedátka, které nám nevyhovuje. Tento problém jsme vyřešili zakoupením protiskluzové stoličky z Ikei. Celkově jsme spokojení. Mínusy boxu: nevyhovovalo nám sedátko, reproduktory u rádia jsou slabé. Plusy boxu: krásný vzhled, snadná montáž - ale musí na ni být dva, když je potřeba něco přidržet apod., dostatečný prostor na sprchování.


Zdeněk Svoboda

Otnice

Zdravím, montáž boxu absolutně bez problémů, v pohodě. Za 2 hodiny možné používat. Žádný silikon, žádné zatékání, zkrátka podle mě bomba. Sprchování v pohodě. Mohu jen doporučit !!!! Zdraví Svoboda


Ľubomír Háber

Košice

Skládání i montáž sprchovacího boxu nebyly nijak komplikované. Doteď jsme žádný problém při používání boxu neměli a jsme s ním spokojení. Jediné, co nám vadí, je kluzký povrch vaničky. To jsme ale vyřešili tím, že jsme si koupili protiskluzovou podložku.


Jozef Roža

Kabina se skládala skvěle. Dva lidé jsme ji složili cca do půl hodiny. Velké plus je, že netřeba šaškovat se silikonem. Spokojenost určitě je, oceňuji i prostor, ve starém koutě ho bylo méně (byl rohový půlkruhový). Kolečka chodí dobře, využíváme i horní sprchu. Vřele doporučujem ...


Nataša Nikitinová

Kabinu jsme dali složit instalatérovi a šlo mu to snadno. Kabina je výborná, zejména pro větší rozměr (100 cm), plánujeme vyměnit pouze hlavici sprchy. Originální je trochu slabá. Také by bylo vhodné více vnitřních poliček. Ale jinak doporučuji, jednoduchý nákup i další kroky.


Erik Baričiak

Veľké Leváre

Kabina se nám skládala snadno a příjemně. Plusy jsou: rádio, které zpříjemňuje pobyt v kabině ale rovněž příjemná atmosféra modrého podsvícení. Mínusy jsou: při zapnuté ventilaci, mírně dochází k narušení rádia šustění.


Stanislava Vlasaková

Sprchový box QuickLine máme namontován. Box se skládal vcelku dobře, dosud jsme spokojeni. Jako mínus bych uvedla málo odkládacích poliček (pouze 1x) a přetékání bočních lišt při mytí kabiny (lišty, které zamezují protékání vody za posuvnými dveřmi). Jako velké plus musím uvést pohodový skládací systém bez lepení a silikonování. Určitě bychom se rozhodli pro kabinu Sanotechnik Quick Line i podruhé.


Ondřej Sládek

Sprchový box se skládal docela dobře podle návodu. Montovaly jsme ho ve dvojici, no zvládl by to i jeden šikovný člověk. Vnímáme jen samé plusy, zatím žádné mínusy. Zdá se, že jsme vybrali dobře.


Jozef Hlubina

Jsem spokojený co do kvality boxu, systému montáže i ochoty prodejce.


Jana Veliká

Vranov nad Topľou

Jelikož máme prostorově stísněné podmínky v koupelně, montáž byla dosť náročná, což samozřejmě není Vaše chyba. Zatím jsem spokojená, užíváme ji jen 18 dní, tak zatím se neumím vyjádřit k plísní a rzi, ukáže čas.


Miroslav Klačanský

Žarnovica

Montáž sprchového boxu Sanotechnik QuickLine byla i pro laika, který nikdy neskládal takové kabiny jednoduchá podle přiloženého manuálu (pomohlo i video na webce), akorát napojení na přívod vody, montáž sifonu a napojení na odpad jsme nechali na odborníka. S kabinou jsme velmi spokojeni nakolik dosud, když jsme se sprchovali ve vaně, tak byla celá koupelna mokrá :). Kabina je stabilní, jednoduchá na údržbu a obsluhu a je vzhledově příjemná a přitom všem nezabírá mnoho místa. Jedinou malinkou nevýhodu vidíme v tom, že nemá na vrchním krytu odsávací (ventilační) otvor jelikož při sprchování v teplejší vodě se tam nedá dýchat a je potřeba na chvilku otevřít dveře na kabině a vyvětrat.


Luboš Ciglan

Levice

Sprchový box se skládal velmi dobře ale ve větší místnosti než 3x3m. Do mé malé koupelny jsem si musel předpostavit dvě stěny v jiné, větší místnosti, a přenést je postavené do koupelny. Pak už bylo všechno super až na jeden plastový závit na sprchovou hadici, který jsem přetažením praskl a musel jsem si vyrobit vlastní z kovu. Plusy boxu jsou, že jelikož je bezsilikonový tak je radost po něm uklízet. Mínusy, jako každé sklo u vody zbavit se vodního kamene již není sranda.


Ján Pitoňák

Poprad

Sprchový box se skládal výborně. Maximální spokojenost.


Lukáš Křivánek

Rouchovany

Box se nám skládal velmi dobře oproti jiným systémům (koupil bych si ho opět). Box je po celou dobu používán bez jakýchkoliv velkých chyb. Nikde nezatéká (spokojenost), jediné co bych vytkl jsou svítící světla i když je panel vypnutý (světlo) a kolečka jsem už 2x měnil protože se přestaly točit.


Jan Fišer

Popůvky

Dobrý den. Box mám na chatě v malé koupelničce. I v tak malých prostorách byla montáž boxu velmi jednoduchá. A to jsem ho montoval sám. Funkční, prostorný. Jsme velmi spokojeni. díky Fišer


Imrich Smolko

Košice

Skládání boxu bylo bez problémů. Při prvním sprchování vystřelilo hadici, neboť jsou slabě upevněny, po znovu nasazení a řádném utažení je to v pořádku. Bylo by dobré hadice upevňovat stahovací páskou, kterou jsem použil, ta se dá pořádně dotáhnout. Samozřejmě v bloku je tlak vysoký a v takovém případě jsem musel tlak snížit, neboť i hadice jsou dost tenké. Po těchto úpravách box slouží v pořádku.


Beáta Oravcová

Košice

Se sprchovým boxem jsme spokojeni. Skládal se podle návodu dobře. Jsme s ním spokojeni, vyřešil se nám problém s výměnou starého, kde nebylo třeba obkládat stěny. I údržba je dobrá. Mysleli jsme, že do rustikálněšíi koupelny bude nevhodný, ale zapadl.


Janka Skvrndová

Nesluša

Jsme zatím spokojeni. Montáž byla bez problémů, fotky z montáže však nemám, byla jsem v práci když ho manžel montoval. Děkuji za radu při výběru výrobku. Skvrndová


Róbert Marko

Handlová

Montáž velmi jednoduchá, trvala mi cca 3 hod. Jako hlavní výhodu, kromě jednoduché montáže, kterou jsem zvládl svépomocí a poměru cena - kvalita, vidím systém bez použití silikonu. Spokojenost - určitě doporučuji.


Helena Mutňanská

Dolný Lieskov

Sprchový box Sanotechnik Quick Line mám doma, dovoz a montáž jste nám zajistili na moje požádání. Chlapci byli velmi šikovní, smontovali to rychle, dokonce demontovali i starý. Zatím jsme s ním velmi spokojeni.


OXUR, s.r.o.

Sprchový box sa skladal dobre, oceňujeme suchý proces bez silikónu. Výhoda je, že netreba obkladať, dláždiť, box sa dá preniesť na iné miesto. Odporúčame ho zákazníkom.


Pavel Černý

Rakovník

Sprchový box Sanotechnik se skládal dobře, i přesto, že koupelna je malá, takže jsem tam musel být sám. Vzhledem k tomu, že pracuji v technickém oboru, tak to pro mě byla spíš zábava. S boxem jsme velmi spokojeni, hlavně oceňuji parní box (dávám saunu 3x týdně). Boxu by se nedalo zcela nic vytknout, pouze to, že méně dobře odtéká. Jinak v pohodě.Mikitovičová A.

V první řadě chci velmi pěkně poděkovat za vyřízení naší objednávky. Všechny požadavky byly vybaveny profesionálně a rychle. Super komunikace a ani náš požadavek dodat zásilku v přesný den nebyl problém. Sprchový box Sanotechnik je skvělý. Rakouská kvalita na 1 *.
Bez tmelu a lepení, postavený velmi rychle za pomoci 2 osob. Vše klik - klak. Nic neteče. Doporučuji také čistící prostředky na vodní kámen. Box ošetřen před používáním, a s použitím stěrky je čištění super rychlé a bez kapek. A přesto, že box je černý, vůbec není vidět usazování vodního kamene na stěnách.

 

tlacitko shoptet