Koupelna snů

Koupelna snů

Navrhneme s vámi perfektní koupelnu, ušetříme váš čas i peníze při nákupu vybavení a pomůžeme při správné realizaci.

 

Výběrové Koupelny - Koupelna Snů

Spojení nároků na estetiku s důrazem na technickou preciznost dělá řešení koupelny jednou z nejkomplikovanějších částí stavby či rekonstrukce. Většina lidí na to však přijde, až když se do ní pustí.

Můžete obíhat koupelnová studia, což vám zabere spoustu času a nemusíte vždy dostat nezaujaté poradenství. Nebo můžete hledat na internetu - a nechat se zavalit obrovským množstvím nepřehledných a ne vždy srozumitelných informací.

Máme lepší cestu - odvedeme časově náročnou práci za vás.

Koupelna snů má 4 fáze:

 

1.) Design vaší koupelny

Naši designéři koupelnám skutečně rozumí - dbají nejen na estetiku, ale i na funkčnost a proveditelnost návrhu. Pozorně vás vyslechnou, spolehlivě vám poradí a nakonec na základě vašich představ vytvoří vizuální návrh vaší koupelny.

Výběrové Koupelny - Koupelna Snů │ Značky, ze kterých vybíráme

2.) Výběr perfektního vybavení

Produkty z vámi zvoleného návrhu hledáme za vás. Vycházíme z vašeho rozpočtu, ale vždy vybíráme kvalitu. Pokud se některý produkt náhle vyprodá, dokážeme rychle najít alternativu. A pokud si chcete produkt prohlédnout živě, doporučíme vám, kde ho ve svém okolí najdete.

3.) Finální cenová nabídka a dodání

Ladíme s vámi definitivní cenovou nabídku vybavení a termíny dodání. Po jejím schválení objednáváme.

Všechny produkty nakupujeme přímo od výrobců a dodáváme je v nejkratším možném čase tak, aby realizace zbytečně nestála.

4.) Podpora při realizaci a servis

Připravíme kladečský plán a pomáháme se správnou realizací návrhu. V případě, že mistra ještě nemáte nebo nejste s tím současným spokojeni, dokážeme vám doporučit osvědčené lidi z vašeho regionu a také autorizovaného montážníka pro vybrané produkty.

Nejde něco podle plánu? Poradíme vám s řešením situace, zabezpečíme vám náhradní díly nebo dodatečný materiál a zařídíme případný výjezd technika.

Co získáte?

Koupelnu, která bude krásná, funkční a vydrží vám dlouhá léta. A k tomu:

Ušetříte čas

Nemusíte běhat po koupelnových studiích ani se prokousávat stovkami webů o koupelnách. My navrhujeme řešení podle vašich potřeb, vy schvalujete.

Ušetříte peníze

Díky našemu širokému přehledu a nakupování od výrobců vám na koupelnovém vybavení dokážeme ušetřit stovky eur. Výrobci a velkoobchody jsou našimi dodavateli, ne konkurencí.

Rozhodnete se správně

Rozumíme koupelnám a jejich místu ve vašem životě. Myslíme na často opomíjené detaily spojené s jejich každodenním používáním. S naší pomocí budete se svými rozhodnutími spokojeni i po letech.

 

Spolehlivý servis

Nakupujeme produkty přímo od výrobců, kteří poskytují servis na špičkové úrovni. V rámci záruční doby tak máte nárok na bezplatné poradenství a servis včetně případného výjezdu odborného technika.

Dlouhodobou péči

Dodávkou vybavení to pro nás nekončí. Jsme vám k dispozici jako podpora v průběhu realizace i po ní. A radíme vám i s údržbou koupelny - zdarma.

Nestranné poradenství

Vybíráme z osvědčených značek a známe jejich silné stránky. Nemáme mezi nimi žádné "své" značky. Prvořadá je pro nás vaše spokojenost - chceme, abyste o nás mluvili v dobrém.

S kým budete v kontaktu?

Poznejte náš tým

 

Lukáš Vasaráb, konzultant

Starám se o vás během celého trvání služby a věnuji se především výběru správného vybavení. Koupelnám se věnuji od roku 2007. Kromě konzultací a prodeje se také snažím poskytovat co nejvíce bezplatného poradenství formou článků a videí.

Katarina, designérka
 

Mým cílem je navrhnout pro vás koupelnu, která se vám bude líbit a ve které se budete cítit bezpečně. Při návrhu vycházím jednak z vašich představ o vzhledu, jednak z použití a funkčnosti. Interiérový design vnímám jako celek, a proto vám pomohu sladit koupelnu s ostatními místnostmi.

 

Hovoria o nás

 „Před rekonstrukcí koupelny jsme se ztráceli v množství nabídek, výrobců, různých cen a nedokázali jsme se rozhodnout. Koupelna snů bylo přesně to, co jsme potřebovali. Díky p. Vasarábovi jsme postupně vybrali veškeré vybavení. Měl na nás dostatek času a do ničeho nás netlačil. Velmi mi pomohly rady ohledně značek nebo již konkrétních výrobků, protože jsme chtěli koupit kvalitnější věci, ale nepřiplácet zbytečně za design apod. Službu doporučuji využít každému, kdo je v tom množství výrobků ztracený tak, jak jsme byli my. Kéž by se daly tyto služby využít i při zařizování a rekonstrukci zbývajících pokojů v bytě!“

Monika Mišúthová, Bratislava
 
„Rekonstrukci koupelny jsem začala řešit v koupelnovém studiu. Jejich odbornost se mi ale nelíbila. Narazila jsem na službu Koupelna snů a Lukáš se stal mým konzultantem. Kromě cenových nabídek jsme řešili i všechno ostatní. Společně jsme se dopracovali k nové koupelně. Pokud jste také narazili na neochotu či nízkou odbornost, obraťte se na Lukáše a využijte ho jako konzultanta při rekonstrukci koupelny.“ 

Miroslava Vavrincová 

Nabízíme 3 základní balíčky služeb

Vyberte si ideální variantu pro sebe

Standard

990 Kč nebo zdarma

Potřebujete poradit s nákupem a vystačíte si bez vizualizace? Při nákupu nad 30 000 Kč je služba zdarma.

 • Odborná konzultace výběru vybavení - 1 hodina
 • Sestavení cenové nabídky s různým rozpočtem
 • V případě nákupu vybavení nad 30 000 Kč zdarma.
 • Každá další pracovní hodina 490 Kč

EXTRA

4 990 Kč

Ideální varianta, pokud chcete zejména ušetřit čas a vejít se do rozpočtu pod 100 000 Kč, ale zároveň se chcete poradit o designu a vhodném vybavení.

 • Návrh koupelny s profesionálním designérem - 2 varianty
 • 3 odborné konzultace výběru vybavení po 1 hodině
 • Sestavení 2 variant cenových nabídek s různým rozpočtem
 • 3D vizualizace s fotorealistickými výstupy
 • Skladba / rozložení obkladů a dlažby
 • Kalkulace obkladů / dlažby, lepidel a kladečský plán pro obkladače za příplatek 1 500 Kč.

Extra Plus

9 990 Kč

Správná volba, pokud chcete mít ve své koupelně vše tiptop a je pro vás důležité její sladění s ostatními částmi domu.

 • Návrh koupelny s profesionálním designérem - 2 varianty
 • 4 odborné konzultace výběru vybavení po 1 hodině
 • Sestavení 2 variant cenových nabídek s různým rozpočtem
 • 3D vizualizace s fotorealistickými výstupy
 • Skladba / rozložení obkladů a dlažby
 • Konzultace s realizátorem koupelny
 • Kalkulace obkladů / dlažby, lepidel a kladečský plán pro obkladače v ceně.
 • Sladění designu koupelny s ostatními místnostmi
 • Detailní design koupelny: květináče, svíčky, ručníky, dekorace...

 

 

V rámci služby budeme komunikovat mailem, telefonicky či přes Skype.
Rádi se s vámi setkáme i osobně, pokud budete mít zájem - dohodneme se individuálně.

Výběrové Koupelny - Koupelna Snů │ 14 denní garance vrácení peněz Pokud se službou nebudete spokojeni, vrátíme vám vaše peníze.