Glass 1989 - italský specialista na koupelny

Italská značka Glass 1989 si vydobyla svou reputaci neustálou snahou o inovace a svou extrémní flexibilitou.

Glass_1989_03

 

Nechte se rozmazlovat!

 

Spojení vize a poslání: INOVACE

Inovace a kvalita jsou hlavními silnými stránkami značky Glass 1989. Jejich výsledkem je vážný závazek k neustálému zlepšování výroby a služeb pro blaho a spokojenost zákazníků z celého světa.

 

 

Vyberte si

Nabízíme vám praktické, designové a relaxační sprchy, které vás rozmazlí a budou o vás pečovat tak, jak si zasloužíte. Vyberte si model, který bude do vaší koupelny dokonale pasovat.

 

Inovace jsou jádrem všeho, co Glass 1989 dělá

Glass 1989 disponuje nejmodernějšími prostory o rozloze více než 20 000 m². Tyto prostory se nachází v městečku Oderzo ležícím na severu Itálie. Více než 120 zaměstnanců působí ve více než 50 zemích. Společnost si vydobyla solidní reputaci pro svou neustálou snahu o inovace, extrémní flexibilitu ve výrobě, velkou přizpůsobivost a schopnost držet krok s vyvíjejícími se požadavky trhu.

 

Glass_1989_05

 

Proměňte svou koupelnu v oázu klidu a pohody

Značka Glass 1989 se zaměřuje především na sprchy a vany, v jejich sortimentu ale najdete také sauny či vířivky a nechybí ani bohaté příslušenství. Sprchy a vany od Glass 1989 nejsou obyčejným vybavením do koupelny. Díky vyvinuté technologii a inovacím si totiž můžete dopřát dokonale relaxační sprchu či koupel, které vás hravě zbaví stresu z náročného dne. Nechte se rozmazlovat a užívejte si to nejlepší!

 

Řešení pro každého

Díky svému know-how, odbornosti a profesionalitě dokáže Glass 1989 navrhnout a realizovat jakýkoliv projekt a pokaždé poskytovat prvotřídní služby. Ať už dodávají jeden produkt, nebo řešení na klíč pro oblasti domácí pohody a profesionální wellness centra, Glass 1989 splňuje požadavky svých klientů díky všestrannosti svých řešení a schopnosti dodávat produkty na míru. Glass 1989 pečlivě naslouchá svým klientům, takže jejich požadavky a přání jsou začleněny do návrhu a řešení, ať už pro malý domácí prostor, nebo nejúplnější profesionální wellness centrum.

 

Glass_1989_01

 

Spokojení zákazníci z celého světa

Glass 1989 také navrhuje a vyrábí koupelny na míru pro hotelový a rezidenční sektor. Díky svým bohatým zkušenostem na světovém trhu si již získali důvěru a spokojenost velkého množství klientů z mnoha různých zemí. Podívejte se na ukázky jejich práce, kterou předvedli například v Itálii, Francii, Singapuru, Portugalsku, Indii, Řecku, Velké Británii, Švýcarsku, Chorvatsku a spoustě dalších.

 

Oceněná kvalita

Vysokého standardu kvality výrobků značky Glass 1989 si všímají také uznávané designové i technologické společnosti. Díky tomu se může značka pyšnit různými oceněními, která jistě budou v budoucnosti přibývat. Z těch nejnovějších a nejznámějších uveďme udělení cen Archiproducts Design Awards nebo Design Plus Award.

Archiproducts_Design_Awards                     design_plus_award

 

Glass 1989 se neustále rozvíjí

Glass 1989 představuje své výrobky také na různých událostech, akcích či veletrzích - a to nejen v Itálii. Naposledy se například tato značka objevila na veletrhu ISH, který se uskutečnil v březnu 2023 v německém Frankfurtu. Jedná se o přední světový veletrh zaměřující se na vodu, teplo a vzduch, který je skvělou příležitostí pro seznámení se s novinkami v oboru, nejnovějšími technologiemi i pro diskuzi o možném vývoji trhu.

Jestliže vás zajímá, co se ve světě Glass 1989 děje, jaké připravují novinky či inovace, podívejte se na sekci s nejnovějšími zprávami (v angličtině).

 

Glass1989 je italský pojem

V Itálii má tato značka věhlas, povědomí o ní se ale šíří po celém světě. Podívejte se zde, kde všude se o značce Glass1989 psalo (většina periodik je italských) a prohlédněte si nádherné fotografie jejich úžasných výrobků.