Aqua Excellent SPA Cleaner - komplexní čistič potrubí a ventilů vířivky 1 l

Kód: AE015
1 129 Kč
Dodání obvykle 3 prac. dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Aqua Excellent SPA Cleaner - komplexní čistič potrubí a ventilů vířivky 

Účel: Přípravek byl speciálně vyvinut pro komplexní vyčištění potrubí a ventilů vířivky. Odstraňuje vodní kámen, usazené nečistoty a biofilm.

Balení: plastová láhev, 1 L

Návod k použití: Jednoduché použití jen 2x za rok

- Přidejte 500 ml přípravku Aqua Excellent SPA Cleaner do vody ve vířivce 24 hodin předtím, než plánujete vířivku vyčistit a vyměnit vodu.
- Ujistěte se, že jsou všechny hydromasážní trysky, fontánky, vodopády, vzduchové ventily otevřené a že jsou vybrány filtry. Potom zapněte všechny masážní čerpadla na plný výkon a nechte je zapnuté po celý cyklus / bývá to 15 - 20 min /. Tento postup opakujte 3krát a vypusťte vodu.
- Umyjte skořápku vířivky prostředkem Aqua Excellent Shell Polish a vypláchněte čistou vodou.
- Vyčistěte důkladně filtry, nejprve vodou a potom přípravkem Aqua Excellent Filter Cleaner. K čištění filtrů používejte originální pomůcku Filtr Sprinkler.
- Napusťte vířivku čistou vodou - vodu vždy napouštějte přes Soft water filtr a Prefiltr.

Upozornění: UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ

 

Prohlédněte si video jaké nečistoty vylézají z potrubí po 1 roce používání vířivky

Natočili jsme video po roční výměně vody za použití Spa Cleaner (nalitého do vířivky 24hod předem). Takové nečistoty se vyplavily z potrubí, které zůstávaly běžně během roku usazeny. Pokud se tyto usazeniny pravidelně neodstraní způsobuje to vyšší dávkování chemie a častější problémy s vodou. Proto nepodceňujte důkladné čištění vířivky.

Moderní vířivky jsou často složeny z více než 50 metrů různých trubek. Uvnitř těchto trubek se nacházejí bakterie, které zde vytvářejí tzv. biofilm. Ten není možné běžně odstranit ani pomocí chlorové dezinfekce, ani mechanicky, neboť se k němu nelze dostat. Proto musíte použít tento speciální čistič potrubí vířivky. Nalijete ho do vody 24hod před její výměnou. Doporučuje se použít a tedy vyměnit vodu ve vířivce 2x ročně. 

Abyste však měli potrubí čistá během celého roku (nejen po půlroční údržbě) doporučujeme používat přípravek All in One, který zabraňuje usazování biofilmu na stěnách vířivky a také v potrubích. Dávkuje se jen 1x týdně. 

  

Kompletní návod pro péči o vodu s produkty Aqua Excellent naleznete v tomto článku.

 

uceleny system upravy vody - banner

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezchlorová chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: