CZ SK
722 043 418 - Infolinka (PO-PÁ: 8:00-16:00)

Hapa Design

Německá značka Hapala Design přináší na trh zrcadlové skříňky s moderním designem, elegancí a esencí, krásou, přes klasiku až po umělecké dílo. Těmito vlastnostmi se vyznačují i její série.


Zrcadlové skříňky Hapala Design jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality a nabízejí vynikající škálu stylových modelů, které zlepšují vaši koupelnu v každém ohledu.


Zrcadlové skříňky jsou ústředními prvky moderní koupelnové architektury, které mohou být integrovány do jakéhokoli prostředí díky různorodým a nezaměnitelným designem, které splňují nejvyšší estetické požadavky. Nejen vizuálně, ale i technicky, naše výrobky jsou nejmodernější a vybavené nejnovější technologií osvětlení. I pro naše zákazníky je pro nás záležitost bezpečnosti důležitá a používáme pouze kvalitní díly. Kromě toho naše zrcadlové skříňky byly testovány renomovanou společností SGS na testování výrobků a byli CE certifikované.

Hapa Design Rimini zrkadlová skrinka Moderní design splňuje funkčnost, to je série Rimini.

Původní vzhled této skříňky je určován čtvercovými světly, které zároveň vytvářejí moderní prostředí v koupelně. Pokud jste individualisté, kteří se chtějí vyhnout normám a vyjádřit svůj vlastní sty, tak pro Vás je perfektně přizpůsobena série Rimini.

Dlouhou životnost skříněk zaručuje vestavěné osvětlení, které je snadno vyměnitelné i bez znalostí.Hapa Design Florencia zrkadlová skrinkaSérie Florencia (Florenz) - přitažlivá a nadčasově krásná.

Elegantní tón této série je zdůrazněn vyváženými rozměry, které kladou i vítaný akcent v designu koupelny. Tato série apeluje na lidi, kteří nemusí vidět rozpor v kombinaci klasického a moderního designu. Životnost je zajištěna díky vyměnitelnému osvětlení, které vyměníte bez velkého úsilí na konci jeho životnosti.
Hapa Design Benátky zrkadlová skrinkaSérie Venedig to jsou Benátky.

Série přináší nadčasový design pro koupelnu prostřednictvím klasiky mezi zrcadlovými skříňkami. Charakteristikou této skříňky jsou boční nepřetržité osvětlené okna a zorné pole zrcadla v pravém světle. V této sérii jsou využity nejmodernější LED moduly, které můžete vyměnit na konci jejich životnosti. Budete si užívat čas jako v kanceláři v Benátkách.
Hapa Design Orlando zrkadlová skrinkaElegance na nejvyšší úrovni, to je série Orlando.

Moderní architektura a přímé linie stáli za zrodem návrhu dokonalé série. Zabudované světla ve dveřích jsou jedinečné na trhu s dřevěnými zrcadlové skříňky.

Nezaměnitelným prvkem stylu je interiérové osvětlení, které je vizuální vylepšením každé koupelny.
Hapa Design Miami zrkadlová skrinkaMiami série je esencí přímočarosti.

Skříňka Vás upoutá svými jasnými tvary, ale i vytvořením hravých akcentů s vnitřním osvětlením. použití výkonových LED diod umožňuje optimální světelné podmínky při pohledu do zrcadla.

Díky nízké výšce této sérii je správnou volbou pro puristy, kteří dali do koupelny místo klasické kombinace něco zajímavější.
Hapa Design Milano zrkadlová skrinkaUměleckým dílem v minimalistickém stylu je série Milano.

V jednoduchosti je krása, která se slaví v této sérii. každá lázně se rozzáří jasným leskem díky jemným světlům hladce zapadajícím do puristicky reliéfního celkového obrazu.

Pokud se nechcete vzdát svojcih vysokých standardů v koupelně, tak tato série je zejména pro Vás.

Seřadit podle
Výrobce
 
Cena: 7000 - 13600
od 7000do 13600
Zobrazeno 1-22 z 22 výrobků
Získejte ZADARMO koupelnovou příručku
10 kroků k dokonalé koupelně a 9 omylů při rekonstrukci koupelny