Tecno.Cal přípravek proti vodnímu kameni

Kód: TEKNOCAL2 TEKNOCAL2-REMOVEGEL3 Zvolte variantu
789 Kč 1 328 Kč od 789 Kč
Dodání obvykle 3 prac. dny Dodání obvykle 3 prac. dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkce úpravy proti vodnímu kameni TEKNO.CAL spočívá v podstatě v tom, aby sklo sprchového koutu, dveří či boxu zůstalo hydrofobní, nevytvářel se na něm vodní kámen a bylo antibakteriálně.

 

Zvažte výběr vhodného produktu:

1. Tekno.cal 125 ml - 789 Kč - vhodný pro nepoužité sprchové kouty (více o produktu se dočtete níže)

2. Remove.gel 125 ml - 539 Kč - vhodný pro používané kouty k odstranění povlaku a následné nanesení povrchové úpravy Tecno.cal (více o produktu se dočtete níže)

 

TEKNO.CAL

Tato úprava je pouhým okem neviditelná, má optimální trvanlivost a aplikuje se s velkou lehkostí na skla nejen nových sprchových koutů, ale i již namontovaných (po předchozí aplikaci přípravku Remove.Gel). Je to výborný nástroj na dlouhodobou ochranu průhlednosti skla a usnadňuje práce při čištění a údržbě. Povrch skla je vlastně extrémně porézní, což pouhým okem není viditelné. Tento faktor způsobuje, že bez specifické úpravy ztrácí rychle svou průhlednost a lesk a z toho pramení různé problémy při údržbě. Úprava založená na nanotechnologii TEKNO.CAL se zrodila ze zkušeností výrobce, který pracuje desetiletí v odvětví skla a keramiky. Chemickou reakcí v kombinaci s křemenný hlinkou, která se nachází jak v skle i v keramické glazuře, se úprava váže na ošetřovaný povrch, přičemž se s ním úplně spojí. Takto se zvýší hydrofobní vlastnosti povrchu, sníží se na minimum možné body přilnavosti špíny a nánosů vápence a sodíku. Výsledkem je mimořádně hladký a uzavřený povrch s následnou odolností vůči vodě s antibakteriálním účinkem. Úprava Tekno.Cal se může aplikovat na sprchové boxy, zrcadla, skleněné a keramické umyvadla, keramickou sanitu a obklady.

 

Úprava proti vodnímu kameni TEKNO.CAL :

1) pomáhá snadnějšímu stékání vody, přičemž zanechává jen velmi malé množství kapek na skle;
2) pomáhá při čištění skel, případně působí tak, že nános vodního kamene, který může zůstat v minimálních množstvích na skle po zaschnutí, se mnohem snadněji odstraní;
3) pomáhá udržovat sprchový box hygienicky čistý pomocí antibakteriálního účinku, který zůstává aktivní na povrchu skla. Chceme, aby nevznikaly nedorozumění. Neočekávejte, že po osprchování zůstanou skla dokonale úplně suché a čisté. Uvedené se nikdy nestane. Dosud nebylo vyrobeno žádné sklo pro sprchové kouty, které by zůstalo suché, čisté a lesknoucí se poté, co bylo navlhčené po použití. Je jen upravované specifickými výrobky, jejichž účinek se používáním ztrácí. Je těžší odstranit nános vodního kamene ze skla, které není upraveno, mimořádně snadněji se odstraní ze skla upraveného výrobkům proti vodnímu kameni. Toto je ten skutečný rozdíl. Proto se po osprchování doporučuje použít navlhčený hadřík k odstranění velmi malého množství kapek, které zůstaly na sklech. Pokud se tento úkon neprovede po skončení každého sprchování, doporučujeme Vám alespoň jedenkrát za týden utřít skla vlhkým hadříkem, aby se snadno odstranily flekaté nánosy vodního kamene. Stačí velmi málo času a znovu máte lesknoucí se skla. Doporučujeme vám originální výrobek proti vodnímu kameni, který používají nejvýznamnější výrobci sprchových koutů. Je odzkoušen na evropské úrovni více než 12 let.

 

REMOVE.GEL

Dnes je možné aplikovat úpravu proti vodnímu kameni Tekno.Cal i na již namontovaných sprchových kabinách, na sklech, na nichž jsou evidentní fleky od usazeného vodního kamene. Před nanesením výrobku Tekno.Cal je třeba použít silný čistící výrobek na sklo. REMOVE.GEL je nezbytný pro dokonalé odstranění nánosu vodního kamene a jiných reziduí, které zůstaly na skleněném povrchu. Po použití výrobku Remove.Gel na čištění skel je možné nanést úpravu proti vodnímu kameni Tekno.Cal a sprchový kout bude jako nový.
Pozor: Při použití přípravku proti vodnímu kameni Tekno.Cal na skla, na kterých jsou ještě stopy od vodního kamene, je účinek této úpravy neúčelný. Výrobky na odstranění vodního kamene a na udržování rychlejšího stékání kapek po skle, jsou určeny pouze pro skla, v žádném případě ne pro profily, panty a kliky.

 

ČIŠTĚNÍ

Pokud nanášíte ochranný film TEKNO.CAL na sprchový kout, který se již používá, nejdříve se skleněné plochy důkladně očistí přípravkem REMOVE.GEL - nanesete pouze na skleněné plochy hadříkem (ne houbičkou) v malých množstvích (jedná se o vysoce koncentrované prostředky), opláchnete , osušíte a následně nanesete rovněž hadříkem a v rukavicích tenký ochranný film přípravku TEKNO.CAL na celou plochu skel - tento se již neoplachuje a jeho životnost na skle se odhaduje na cca 3 měs. v závislosti na tvrdosti vody a intenzity používání sprch. koutu ... Po sprchování již není nutné používat žádné jiné čistící prostředky, povrch jen otřít dosucha hadříkem. Pokud máte nepoužité, nově namontovaný sprchový kout, nanáší se jen ochranný přípravek TEKNO.CAL (výše zmíněným způsobem). Lahvičky obou zmíněných přípravků by Vám měly vystačit na dobu používání cca 3 roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnové doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: