SpaBalancer - vůně do vody pomeranč

Kód: SB1094
840 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaké potěšení cítit svěží a ovocnou vůni SpaParfum Pomeranč. Toto šťavnaté a sladké citrusové ovoce vás zavede do slunné středomořské zahrady. Ne nadarmo je pomeranč se svou charakteristickou, okamžitě rozeznatelnou vůní, jedním z nejoblíbenějších druhů ovoce v Evropě. Vůně pomeranče je obzvláště prospěšná pro tělo i duši, zejména uprostřed zimy, a nabízí vám uklidňující relaxaci.

Tlumí zánět a stimuluje regeneraci buněk. Levandule může pomoci zejména se zarudnutím a popáleninami. Výpary mají uklidňující a zmírňující účinek na naši duši. Pomáhá nám snižovat stres a napětí. Levandule má vyrovnávací účinek a může mít stimulační nebo uklidňující účinek v závislosti na tom, co je pro nás důležitější. Relaxační koupel vám může pomoci snížit stres a dobít baterky. S pomocí levandule můžete posílit nervy a zlepšit svou náladu.

Náš SpaBalancer DuftPad sestává z čistých éterických olejů bez přidání alkoholu, emulgátorů nebo konzervačních látek. Vložka je vyrobena z high-tech materiálu, který absorbuje éterické oleje. Uvolňuje těkavé a voňavé přísady do vody a zadržuje těžké oleje. Výsledkem je, že vaše voda voní příjemně vonnými látkami, ale ve vodě se nehromadí žádné usazeniny a odpadní produkty.

Vyjměte vonnou vložku z obalu a vložte ji do filtrační komory. Pokud vaše vířivka nemá filtrační komoru, můžete polštářek vložit do vody. Polštářek nechte ve vířivce tak dlouho, dokud voda nemá požadovanou intenzitu vůně. Vložte podložku zpět do vakuového balení a zavřete ji pomocí přiloženého Spona klipu.

Opakujte postup, když voda ztratí požadovanou intenzitu vůně.

Vůně v podušce vydrží 4 až 8 týdnů, v závislosti od požadované intenzity.

Aplikace vůně do vody:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezchlorová chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: