SpaBalancer - vůně do vody levandule

Kód: SB023
840 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandulový olej používali už staří Římané jako přísadu do koupele a jako lék. Dokonce i tehdy lidé věděli o relaxačním a osvobozujícím účinku levandulového oleje. Věděli jste, že ve skutečnosti je domovem levandule raná Persie, ale přišla do Francie přes Kanárské ostrovy?

V současnosti jsou rozsáhlé levandulové pole Provence v jižní Francii známé po celém světě. Esenciální oleje levandule mají mnoho účinků na tělo a mysl. Levandulový olej má zklidňující a antispasmodický účinek.

Tlumí zánět a stimuluje regeneraci buněk. Levandule může pomoci zejména se zarudnutím a popáleninami. Výpary mají uklidňující a zmírňující účinek na naši duši. Pomáhá nám snižovat stres a napětí. Levandule má vyrovnávací účinek a může mít stimulační nebo uklidňující účinek v závislosti na tom, co je pro nás důležitější. Relaxační koupel vám může pomoci snížit stres a dobít baterky. S pomocí levandule můžete posílit nervy a zlepšit svou náladu.

Náš SpaBalancer DuftPad sestává z čistých éterických olejů bez přidání alkoholu, emulgátorů nebo konzervačních látek. Vložka je vyrobena z high-tech materiálu, který absorbuje éterické oleje. Uvolňuje těkavé a voňavé přísady do vody a zadržuje těžké oleje. Výsledkem je, že vaše voda voní příjemně vonnými látkami, ale ve vodě se nehromadí žádné usazeniny a odpadní produkty.

Vyjměte vonnou vložku z obalu a vložte ji do filtrační komory. Pokud vaše vířivka nemá filtrační komoru, můžete polštářek vložit do vody. Polštářek nechte ve vířivce tak dlouho, dokud voda nemá požadovanou intenzitu vůně. Vložte podložku zpět do vakuového balení a zavřete ji pomocí přiloženého Spona klipu.

Opakujte postup, když voda ztratí požadovanou intenzitu vůně.

Vůně v podušce vydrží 4 až 8 týdnů, v závislosti od požadované intenzity.

Aplikace vůně do vody:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezchlorová chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: