SpaBalancer - péče o vodu ve vířivce 1 l

Kód: SB1001
2 790 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

!!! POZOR !!! - Nové litrové balení za cenu původního 0,75 L balení.

SpaBalancer je inovační prostředek v bezchlórové péči o vodu ve vířivkách. Je to jedinečná směs z přírodních minerálních a rostlinných látek. Se SpaBalancerem udržíte vodu ve vaší vířivce čistou, jasnou a bez zápachu – kompletně biologicky nezávadnou a bez chlóru. Díky prostředku SpaBalancer bude voda ve vaší vířivce obzvlášť měkká a vaše pokožka už nebude podrážděná ani nepůjde cítit chlórem, zachová přirozený ochranný plášť a nebude víc suchá. I s citlivou pokožkou a nebo s neurodermitis si opět můžete vychutnat koupání ve vířivce. SpaBalancer mění obsah vápníku ve vodě, a chrání tak technické zařízení vířivky. Díky tomu se výrazně zvyšuje životnost vířivky a vy se můžete vyhnout drahé opravě čerpadel zanesených vápencem a předčasné korozi ohřevu. Taktéž i u podhlavníků a krytu izolace se dosáhne výrazně delší životnosti, nebudou už natolik vystavené účinku agresivních par dezinfekčních prostředků. Namísto nutnosti měnit vodu ve vířivce každé dva až čtyři měsíce, můžete se SpaBalancerem vodu využívat déle. Šetříte tak životní prostředí a zároveň i energii a vaše peníze.

Problém s vodou: Gelový případně bahenní povlak na povrchu vířivky

Příčina: ve vodě se nachází velké množství nečistot. 

Řešení:

1. Zkontrolujte filtraci a případně ji uveďte do řádného stavu
2. Zvyšte dávkování přípravku SpaBalancer
3. Dávejte cca 40 ml přípravku Ultrashock na 1000 litrů objemu vody.

Pokud to nebude stačit, opakujte proceduru následující dny, dokud povlak nezmizne.

Pokud přípravek Ultrashock nebude stačit anebo se povlak vytvoří znovu, udělejte důkladné čištění.

Problém s vodou: Zakalená voda

Příčina: Nedostatečná filtrace nebo způsobení přípravkem SpaBalancer při styku s nečistotami ve vodě. Zakalení by mělo nejpozději třetí den zmizet.

Řešení:

1. Zlepšit filtraci
2. Zvýšit dávkování přípravku SpaBalancer
3. Zvyšovat množství přidávaného přípravku Ultrashock.

Problém s vodou: Zelená voda

Pokud se voda ošetřuje přípravkem SpaBalancer, získává zpět svoji přirozenou barvu. Tato barva je zelená. Pokud je voda jen mírně světlo zelená, může mít jen svoji přirozenou barvu. Chlórovaná voda je modrá. Pokud má ale voda tmavě zelenou barvu a opticky se jeví nejasná až zakalená a tvoří se pěna, potom je voda znečištěná. 

Řešení:

1. Zkontrolujte filtraci a případně ji uveďte do řádného chodu.
2. Zvyšte dávkování přípravku SpaBalancer.
3. Dejte do vody cca 40 ml přípravku Ultrashock na 1000 litrů objemu vody. Pokud to nebude stačit, proceduru znova následující dny opakujte, až bude voda opět v pořádku.
4. Pokud ani toto nepomůže, důkladně vyčistěte vířivku.

Problém s vodou: Hniloba a nepříjemně zapáchající voda

Příčiny: Cizí látky, které ve vodě zůstávají kvůli nedostatečné filtraci anebo špinavému filtru. Příliš silně zanesené potrubí usazeninami. 

Řešení:

1. Zkontrolujte filtr a čištění filtru.
2. Zvyšte dávkování SpaBalanceru.
3. Zvyšte množství dávky Ultrashocku. Doporučuje se 2 až 3 krát týdně přidat na 1000 litrů objemu vody cca 30 ml přípravku Ultrashock. Ultrashock likviduje nečistoty. Uvedené množství je možné zvýšit i snížit, pokud voda není čistá a bez zápachu. Pokud voda zůstává v pořádku, potom množství přidávaného přípravku pomalu snižujte. Pokud voda po dvou až třech týdnech není v pořádku, bezpodmínečně důkladně vyčistěte vířivku.
4. Termokryt otevřete na zipu a zkontrolujte vevnitř. Na termokryt  a okraj vany nastříkejte „Clean & Refresh“ a vyčistěte houbou.

Manuál pre produkt Spa Balancer si otevřete kliknutím sem: Manuál 1. částManuál 2. část

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezchlorová chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 8.11.2021
Vše je O.K., pouze cena příliš vysoká vzhledem k dávkování. Děkuji za rychlé a příkladné vyřešení objednávky. Krásný zbytek podzimu přeje Jiří Janeš, Strakonice
5
FP Avatar autora | 13.4.2021
Velmi spokojení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení