Vířivky - jacuzzi Royal Spa - ULTIMATE

Nejprodávanější

Vírivka Royal Spa Bermuda Ultimate 1
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA BERMUDA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51074/PRE
 
od 314 900 Kč
virivka royal spa nevis
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA NEVIS PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51071/PRE
 
od 329 900 Kč
Vírivka Royal Spa Moorea Ultimate 1
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA MOOREA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51068/PRE
 
od 356 900 Kč
Vírivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM (Model Unique)
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51065/PRE
 
od 356 900 Kč
Vírivka Royal Spa Martinique Ultimate 4
ZDARMAZDARMA
 
od 339 900 Kč
5 položek celkem

Vířivky ROYAL SPA - ULTIMATE

Hledáte pro sebe a svou rodinu kvalitní nenáročnou, ale zároveň luxusní a mimořádně pohodlnou vířivku s dokonalými relaxačními a hydromasážními možnostmi za férovou cenu?
Pak jsou vířivky ROYAL SPA vyvinuté vyrobené právě pro vás.
Podívejte se důmyslně propracovaný design a celkové zpracování těchto vířivek. I pohledem laika zjistíte, že je prostorný dokonale tvarovaný, orientovaný na vaše maximální pohodlí.
Vyzkoušejte si tyto skvělé vířivky, sami se přesvědčíte, že kvalita, nenáročnost i luxus v té nejvyšší možné míře je samozřejmostí pro všechny vířivky ROYAL SPA.

Chcete si vířivky ROYAL SPA vyzkoušet?
Rezervujte si termín na 723 703 755

Vířivky modelové řady ULTIMATE jsme pro vás vyladili až na hranici maximálního komfortu, jaký si od vířivky můžete přát.

Každý model v tomto modelové řadě vyrábíme ve třech variantách:
PREMIUM – EXCELLENT – UNIQUE

Přičemž už v základní variantě PREMIUM najdete plnou výbavu včetně JoySound®, AddClean®, ClearLight®, DirCon®, IsoSafe® a mnoha dalších unikátních výhod vířivek ROYAL SPA.

Varianta EXCELLENT je obohacena o balíček arktické izolace NordIsol® a IsoShield® pro ještě větší úspornost vaší vířivky a také audio systém JoySound® používá v této excelentní variantě výhradně zabudované vibrační reproduktory.

Vířivky ve variantě UNIQUE jsou v současné době vrcholem naší nabídky a jsme přesvědčeni, že jsou vrcholem možností ve světě vířivek vůbec. O vaše maximální pohodlí a luxus se starají všechny unikátní výhody, které vířivky ROYAL SPA nabízejí.

To však ani zdaleka není všechno.

Tyto unikátní vířivky mají absolutně propracovanou instalaci, ovládání řízení masáží na jednotlivých pozicích, které jsou s našim exkluzivním systémem MaxTherapy® neopakovatelné a nenapodobitelné. Pro vaše absolutní pohodlí jsme všechny modely varianty UNIQUE vybavili personálními ovladači RemOn®.

Každý model vířivek ROYAL SPA v tomto modelové řadě v každé variantě je svým způsobem výjimečný. Ať už si vyberete kterýkoliv, buďte si jisti, že vždy získáváte stejnou kvalitu, luxus a dlouhodobou životnost. Rozdíly jsou jen ve velikosti a výbavě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení