Vířivky - jacuzzi

Nejprodávanější

Vírivka Royal Spa Bermuda Ultimate 1
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA BERMUDA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51074/PRE
 
od 314 900 Kč
virivka royal spa nevis
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA NEVIS PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51071/PRE
 
od 329 900 Kč
Vírivka Royal Spa Moorea Ultimate 1
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA MOOREA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51068/PRE
 
od 356 900 Kč
Vírivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM (Model Unique)
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51065/PRE
 
od 356 900 Kč
Vírivka Royal Spa Martinique Ultimate 4
ZDARMAZDARMA
 
od 339 900 Kč
vyr 189 virivka tobago
ZDARMAZDARMA
 
289 000 Kč
12 položek celkem

Vířivka je místo, kde můžete pookriať, odreagovat se, přemýšlet a tvořit. V horké vodě v kombinaci s dokonale vyladěnou vodní a vzduchovou masáží dáte svým svalům a pokožce úžasnou masáž. Platí to jen v případě, pokud jste si vybrali správně. V obrovské nabídce vnějších van, vířivek, Vířivka na našem trhu to není úplně jednoduché.

Po více než 12 letech v oboru koupelen a wellness vím, mám zažité a sám vlastním několik skutečných vířivek. Přemýšlel jsem, jestli má vůbec smysl nahrát vířivku jako produkt na e-shop. Podle mě je nutné osobní zkoušení a obsáhlá konzultace o představách, reálných možnostech a cenách. Vybral jsem 3 značky, tří výrobců vířivek, kteří nejen splňují moje očekávání, ale jsou o kus dál oproti ostatním vířivkám na našem trhu.

Jednu značku dávám i sem na e-shop. Můžete si prohlédnout a přečíst informace k technologiím, inspirovat se. Důležité je následně přijít osobně vířivky vyzkoušet a nechat tělo odpovídat na otázky. Vaše tělo si vybere. Do vířivky se musíte těšit. Pokud Vám její dispoziční a velikostní rozmístění lehátek a sedadel nesedne, je konec. Takovou vířivku nebudete užívat s radostí.

Značky, které vedou trh vířivek podobně jako v automobilech německá trojka Mercedes, BMW, Audi, a podle mě i mé milované Volvo jsou Marquis, Beachcomber a ROYAL SPA. Marquis a Beachcomber nepatří jako produkty na e-shop. Zaslouží si více. O nich se můžeme mluvit osobně. O ROYAL SPA čtěte dále.

Současné modely vířivek ROYAL SPA, jak je máte možnost vidět i reálné vyzkoušet, jsou výsledkem naší dlouholeté práce, vývoje, zkušeností i zážitků s vířivkami.

Nejdůležitějšími kritérii vývoje a výroby vířivek ROYAL SPA je jejich spolehlivost, úsporný provoz, snadná údržba, bezpečnost, maximální pohodlí a snaha o dokonalou hydromasáž a Váš ničím nerušený relax.

Hledáte spolehlivou, úspornou, nenáročnou, bezpečnou, mimořádně pohodlnou vířivku s dlouhodobou životností, která Vám denně poskytne zasloužené chvíle relaxu a dokonalou hydromasáž na bolavé svaly či klouby?

Můžete se spolehnout, že vířivkou ROYAL SPA získáváte nejen úžasné zážitky či úlevu od stresu a bolesti, ale také komplexní služby.

Výběrem vířivky ROYAL SPA naše péče o Vaši vířivku nekončí, ale právě začíná.

Vířivku vám dovezeme v přesně dohodnutý čas na vámi zadanou adresu, po osazení na místo uděláme odbornou instalaci Vaší vířivky, napustíme ji vodou z Vašeho zdroje, uvedeme vířivku do provozu, podrobně Vás zaškolíme k obsluze vířivky a k péči o vodu ve vířivce.

S vířivkou ROYAL SPA získáváte také bezplatnou technickou podporu po celou dobu provozu vířivky, trvalou dostupnost doplňků k vířivce, trvalou dostupnost náhradních dílů, trvalou dostupnost k bezchlórovým prostředkem na péči o vodu ve vířivce, záruční servis a zvýhodněný pozáruční servis.

Jak se můžete přesvědčit, že vířivky ROYAL SPA jsou pro vás tou správnou volbou?
Vířivky ROYAL SPA si můžete osobně nebo i s celou rodinou reálné a samozřejmě nezávazně vyzkoušet, co Vám dá bezpochyby nejvíce informací a osobních pocitů a zážitků z vířivky.

 

Chcete si vířivky ROYAL SPA vyzkoušet?
Rezervujte si termín na 723 703 755.

 

Vířivky ROYAL SPA pro vás vyrábíme ve dvou modelových řadách: ULTIMATE a PREMIER.

Nejdůležitější vlastnosti vířivek ROYAL SPA - spolehlivost, nenáročný provoz, snadná údržba, bezpečnost, maximální pohodlí, nezapomenutelná hydromasáž a dokonalý relax jsou však prioritou obou modelových řad.

S vířivkami ROYAL SPA si vždy můžete být jisti, že ať už si vyberete kterýkoliv model, vždy získáváte stejnou kvalitu a dlouhodobou životnost. Rozdíly jsou jen ve velikosti, designu a výbavě.

UNIKÁTNÍ VÝHODY VÍŘIVEK ROYAL SPA


MasivFrame® - stabilní a výjimečně pevná nosná konstrukce z masivního tlakově mořeného dřeva dokonale odolává všem vibracím a řadí konstrukce vířivek ROYAL SPA k těm nejstabilnějším ze světa vířivek. 

SafeBase® - vššechny modely vířivek ROYAL SPA jsou od podlahy bezpečně chráněny a izolovány proti vodě, hlodavcům a hmyzu silnou vanou vyrobenou z kvalitního ABS plastu, který se vyznačuje vysokou houževnatostí a tvrdostí.

DuraCab® - vířivky ROYAL SPA jsou po celém obvodu důkladně chráněno pevným a kvalitním kabinetem vyrobeným z odolného UV stabilního materiálu s dlouhodobou životností.

IsoSafe® - tepelná izolace skořápky vířivek ROYAL SPA vyko hustotní izolační pěnou s grafitem v kombinaci s reflexní izolační fólií a kvalitním termokrytem uzavírá teplo ve vířivce a šetří peníze.

NordIsol® - důmyslná arktická tepelná izolace chrání a důkladně izoluje nejen skořápku, ale také všechny vodní potrubí, podlahu i obvodový plášť, čímž absolutně minimalizuje energetické nároky vybraných vířivek ROYAL SPA.

IsoShield® - nadstandardní masivní termokryt v střední tloušťce až 15 cm dělá spolu s arktickou izolací NordIsol® z vybraných vířivek ROYAL SPA ty nejúspornější vířivky na trhu.

SolidShell® - mimořádně silná a odolná skořepina vířivek ROYAL SPA je navíc v sedacích pozicích zesílena, což jim dodává výjimečný pocit pevnosti.

ErgoStyle®  - do detailu promyšlená odborně navržena ergonomie každé pozice ve vířivkách ROYAL SPA zaručuje, že každý si s jistotou najde to své nejpohodlnější místo.

HydroDynamic® -  výjimečně pevné vysoko průtokové hydromasážní trysky spolu s naší promyšlenou instalací a kvalitními čerpadly poskytují ve všech modelech vířivek ROYAL SPA nezapomenutelnou relaxační i terapeutickou hydromasáž.  

MaxTherapy® - tato výjimečná funkce neopakovatelné hydromasáže s maximálním relaxačním a léčebným účinkem umožňuje doslova intuitivní pocitové řízení intenzity a času masáže na místa, kde to právě potřebujete. Toto nadčasové řízení intenzity a času masáží na jednotlivých místech těla je unikátním řešením vířivek ROYAL SPA, výhradně jen v modelech UNIQUE z modelové řady ULTIMATE. 

PowerFlo® -  tiché, výkonné a úsporné elektronicky řízené dvourychlostní masážní čerpadla zajišťují v každém okamžiku tu nejlepší možnou relaxační nebo léčebnou hydromasáž ve všech vířivkách ROYAL SPA.

RainLight® - centrální duhové LED osvětlení rozzáří každou vířivku ROYAL SPA příjemným uklidňujícím světlem barvy dle vašeho osobního výběru nebo se mohou všechny barvy plynule prolínat. 

CornLight ® - decentní barevné LED osvětlení vnějších rohů víriky umocňuje vnější krásu vířivek ROYAL SPA.

CircLight® -  úžasné, jedinečné a neopakovatelné celoobvodové venkovní vícebarevné LED osvětlení vířivek ROYAL SPA.

ClearLight® -  zklidňující vícebarevné celoobvodové podhladinové LED osvětlení a podsvícení prvků tvoří spolu s centrálním osvětlením ve vybraných vírivikách ROYAL SPA základ účinné chromatoterapie.

DirCon® -  maximálně spolehlivý systém řízení a kontroly vířivek ROYAL SPA je dlouhodobě ověřený miliony uživatelů po celém světě. Ve všech modelech používáme jednotnou nejvýkonnější řídicí jednotku a nejnovější ovládací panely. Moderní intuitivní dotykové ovládací panely používají všechny modely vířivek ROYAL SPA řady ULTIMATE.

PuritSpa® - výkonná a účinná programově řízená filtrace ve spolupráci s produktivním ozonizátor s dávkovacím injektorem jsou tím nejlepším základem čisté a zdravé vody ve vířivkách ROYAL SPA.

AddClean® - filtrační systém vířivek ROYAL SPA s funkcí AddClean® rozpozná použití vířivky a spustí extra filtrační proces, mimo standardně nastavené filtrační cykly, čímž všechny nečistoty, tuky a podobně odfiltruje z vody bezprostředně po použití vířivky.

NoChlor® - zdravá a čistá voda je základem dokonalých požitků a zážitků ve vířivce. Samozřejmostí proto je, že všechny vířivky ROYAL SPA používají výhradně bezchlórový systém péče o vodu.

RimaFlo® - uklidňující, dekorativní samostatně ovládané barevně podsvícené římské fontány jsou součástí většiny modelů vířivek ROYAL SPA

CrannyFlo® - dekorativní, uklidňující, samostatně ovládaný a barevně podsvícený vodopád najdete téměř v každé vířivce ROYAL SPA, v některých modelech dokonce i v kombinaci s RimaFlo®

JoySound® - zabudovaný audio systém s Bluetooth a subwooferem je neodmyslitelnou součástí téměř všech modelů vířivek ROYAL SPA.

RemOn® - vše pro absolutní pohodlí, vybrané modely vířivek ROYAL SPA jsou vybaveny personálními ovladači, tak že si vaši oblíbenou hydromasáž zapnete přímo z pohodlí vašeho místa ve vířivce.

SecuStep® - bezpečnostní schůdky pro pohodlný vstup a výstup z vířivek ROYAL SPA vyrobené z odolného UV stabilního materiálu s dlouhodobou životností a barevně sladěné s kabinetem příslušné vířivky.

LongPro+® - dlouhodobá životnost a stabilní kvalita je díky našim odborným praktickým zkušenostem, lety ověřeným výrobním a montážním postupem, používání nejmodernějších komponent a kvalitních materiálů charakteristická pro všechny modely vířivek ROYAL SPA.

 

Než si objednáte vířivku přečtěte si 7 důležitých rad jak koupit vířivku. Článek najdete na našem rozsáhlém BLOGU zde.

Blog se může stát zdrojem mnoha informací, které jsou podstatné při výběru vířivky nebo sauny. Nepodceňte výběr a vzdělávání. Jen tak si vyberete vířivku, která Vás bude těšit příštích 30 let. Je to výběr na celý život.

Čtěte více klikem na : BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení