Vířivky - jacuzzi

Nejprodávanější

Vírivka Royal Spa Bermuda Ultimate 1
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA BERMUDA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51074/PRE
 
od 314 900 Kč
virivka royal spa nevis
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA NEVIS PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51071/PRE
 
od 329 900 Kč
Vírivka Royal Spa Moorea Ultimate 1
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA MOOREA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51068/PRE
 
od 356 900 Kč
Vírivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM (Model Unique)
ZDARMAZDARMA
Vířivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51065/PRE
 
od 356 900 Kč
Vírivka Royal Spa Martinique Ultimate 4
ZDARMAZDARMA
 
od 339 900 Kč
vyr 189 virivka tobago
ZDARMAZDARMA
 
289 000 Kč
12 položek celkem

Vířivka je místo, kde můžete pookriať, odreagovat se, přemýšlet a tvořit. V horké vodě v kombinaci s dokonale vyladěnou vodní a vzduchovou masáží dáte svým svalům a pokožce úžasnou masáž. Platí to jen v případě, pokud jste si vybrali správně. V obrovské nabídce vnějších van, vířivek, Vířivka na našem trhu to není úplně jednoduché.

Po více než 12 letech v oboru koupelen a wellness vím, mám zažité a sám vlastním několik skutečných vířivek. Přemýšlel jsem, jestli má vůbec smysl nahrát vířivku jako produkt na e-shop. Podle mě je nutné osobní zkoušení a obsáhlá konzultace o představách, reálných možnostech a cenách. Vybral jsem 3 značky, tří výrobců vířivek, kteří nejen splňují moje očekávání, ale jsou o kus dál oproti ostatním vířivkám na našem trhu.

Jednu značku dávám i sem na e-shop. Můžete si prohlédnout a přečíst informace k technologiím, inspirovat se. Důležité je následně přijít osobně vířivky vyzkoušet a nechat tělo odpovídat na otázky. Vaše tělo si vybere. Do vířivky se musíte těšit. Pokud Vám její dispoziční a velikostní rozmístění lehátek a sedadel nesedne, je konec. Takovou vířivku nebudete užívat s radostí.

Značky, které vedou trh vířivek podobně jako v automobilech německá trojka Mercedes, BMW, Audi, a podle mě i mé milované Volvo jsou Marquis, Beachcomber a ROYAL SPA. Marquis a Beachcomber nepatří jako produkty na e-shop. Zaslouží si více. O nich se můžeme mluvit osobně. O ROYAL SPA čtěte dále.

Současné modely vířivek ROYAL SPA, jak je máte možnost vidět i reálné vyzkoušet, jsou výsledkem naší dlouholeté práce, vývoje, zkušeností i zážitků s vířivkami.

Nejdůležitějšími kritérii vývoje a výroby vířivek ROYAL SPA je jejich spolehlivost, úsporný provoz, snadná údržba, bezpečnost, maximální pohodlí a snaha o dokonalou hydromasáž a Váš ničím nerušený relax.

Hledáte spolehlivou, úspornou, nenáročnou, bezpečnou, mimořádně pohodlnou vířivku s dlouhodobou životností, která Vám denně poskytne zasloužené chvíle relaxu a dokonalou hydromasáž na bolavé svaly či klouby?

Můžete se spolehnout, že vířivkou ROYAL SPA získáváte nejen úžasné zážitky či úlevu od stresu a bolesti, ale také komplexní služby.

Výběrem vířivky ROYAL SPA naše péče o Vaši vířivku nekončí, ale právě začíná.

Vířivku vám dovezeme v přesně dohodnutý čas na vámi zadanou adresu, po osazení na místo uděláme odbornou instalaci Vaší vířivky, napustíme ji vodou z Vašeho zdroje, uvedeme vířivku do provozu, podrobně Vás zaškolíme k obsluze vířivky a k péči o vodu ve vířivce.

S vířivkou ROYAL SPA získáváte také bezplatnou technickou podporu po celou dobu provozu vířivky, trvalou dostupnost doplňků k vířivce, trvalou dostupnost náhradních dílů, trvalou dostupnost k bezchlórovým prostředkem na péči o vodu ve vířivce, záruční servis a zvýhodněný pozáruční servis.

Jak se můžete přesvědčit, že vířivky ROYAL SPA jsou pro vás tou správnou volbou?
Vířivky ROYAL SPA si můžete osobně nebo i s celou rodinou reálné a samozřejmě nezávazně vyzkoušet, co Vám dá bezpochyby nejvíce informací a osobních pocitů a zážitků z vířivky.

 

Chcete si vířivky ROYAL SPA vyzkoušet?
Rezervujte si termín na 723 703 755.

 

Vířivky ROYAL SPA pro vás vyrábíme ve dvou modelových řadách: ULTIMATE a PREMIER.

Nejdůležitější vlastnosti vířivek ROYAL SPA - spolehlivost, nenáročný provoz, snadná údržba, bezpečnost, maximální pohodlí, nezapomenutelná hydromasáž a dokonalý relax jsou však prioritou obou modelových řad.

S vířivkami ROYAL SPA si vždy můžete být jisti, že ať už si vyberete kterýkoliv model, vždy získáváte stejnou kvalitu a dlouhodobou životnost. Rozdíly jsou jen ve velikosti, designu a výbavě.

UNIKÁTNÍ VÝHODY VÍŘIVEK ROYAL SPA


MasivFrame® - stabilní a výjimečně pevná nosná konstrukce z masivního tlakově mořeného dřeva dokonale odolává všem vibracím a řadí konstrukce vířivek ROYAL SPA k těm nejstabilnějším ze světa vířivek. 

SafeBase® - vššechny modely vířivek ROYAL SPA jsou od podlahy bezpečně chráněny a izolovány proti vodě, hlodavcům a hmyzu silnou vanou vyrobenou z kvalitního ABS plastu, který se vyznačuje vysokou houževnatostí a tvrdostí.

DuraCab® - vířivky ROYAL SPA jsou po celém obvodu důkladně chráněno pevným a kvalitním kabinetem vyrobeným z odolného UV stabilního materiálu s dlouhodobou životností.

IsoSafe® - tepelná izolace skořápky vířivek ROYAL SPA vyko hustotní izolační pěnou s grafitem v kombinaci s reflexní izolační fólií a kvalitním termokrytem uzavírá teplo ve vířivce a šetří peníze.

NordIsol® - důmyslná arktická tepelná izolace chrání a důkladně izoluje nejen skořápku, ale také všechny vodní potrubí, podlahu i obvodový plášť, čímž absolutně minimalizuje energetické nároky vybraných vířivek ROYAL SPA.

IsoShield® - nadstandardní masivní termokryt v střední tloušťce až 15 cm dělá spolu s arktickou izolací NordIsol® z vybraných vířivek ROYAL SPA ty nejúspornější vířivky na trhu.

SolidShell® - mimořádně silná a odolná skořepina vířivek ROYAL SPA je navíc v sedacích pozicích zesílena, což jim dodává výjimečný pocit pevnosti.

ErgoStyle®  - do detailu promyšlená odborně navržena ergonomie každé pozice ve vířivkách ROYAL SPA zaručuje, že každý si s jistotou najde to své nejpohodlnější místo.

HydroDynamic® -  výjimečně pevné vysoko průtokové hydromasážní trysky spolu s naší promyšlenou instalací a kvalitními čerpadly poskytují ve všech modelech vířivek ROYAL SPA nezapomenutelnou relaxační i terapeutickou hydromasáž.  

MaxTherapy® - tato výjimečná funkce neopakovatelné hydromasáže s maximálním relaxačním a léčebným účinkem umožňuje doslova intuitivní pocitové řízení intenzity a času masáže na místa, kde to právě potřebujete. Toto nadčasové řízení intenzity a času masáží na jednotlivých místech těla je unikátním řešením vířivek ROYAL SPA, výhradně jen v modelech UNIQUE z modelové řady ULTIMATE. 

PowerFlo® -  tiché, výkonné a úsporné elektronicky řízené dvourychlostní masážní čerpadla zajišťují v každém okamžiku tu nejlepší možnou relaxační nebo léčebnou hydromasáž ve všech vířivkách ROYAL SPA.

RainLight® - centrální duhové LED osvětlení rozzáří každou vířivku ROYAL SPA příjemným uklidňujícím světlem barvy dle vašeho osobního výběru nebo se mohou všechny barvy plynule prolínat. 

CornLight ® - decentní barevné LED osvětlení vnějších rohů víriky umocňuje vnější krásu vířivek ROYAL SPA.

CircLight® -  úžasné, jedinečné a neopakovatelné celoobvodové venkovní vícebarevné LED osvětlení vířivek ROYAL SPA.

ClearLight® -  zklidňující vícebarevné celoobvodové podhladinové LED osvětlení a podsvícení prvků tvoří spolu s centrálním osvětlením ve vybraných vírivikách ROYAL SPA základ účinné chromatoterapie.

DirCon® -  maximálně spolehlivý systém řízení a kontroly vířivek ROYAL SPA je dlouhodobě ověřený miliony uživatelů po celém světě. Ve všech modelech používáme jednotnou nejvýkonnější řídicí jednotku a nejnovější ovládací panely. Moderní intuitivní dotykové ovládací panely používají všechny modely vířivek ROYAL SPA řady ULTIMATE.

PuritSpa® - výkonná a účinná programově řízená filtrace ve spolupráci s produktivním ozonizátor s dávkovacím injektorem jsou tím nejlepším základem čisté a zdravé vody ve vířivkách ROYAL SPA.

AddClean® - filtrační systém vířivek ROYAL SPA s funkcí AddClean® rozpozná použití vířivky a spustí extra filtrační proces, mimo standardně nastavené filtrační cykly, čímž všechny nečistoty, tuky a podobně odfiltruje z vody bezprostředně po použití vířivky.

NoChlor® - zdravá a čistá voda je základem dokonalých požitků a zážitků ve vířivce. Samozřejmostí proto je, že všechny vířivky ROYAL SPA používají výhradně bezchlórový systém péče o vodu.

RimaFlo® - uklidňující, dekorativní samostatně ovládané barevně podsvícené římské fontány jsou součástí většiny modelů vířivek ROYAL SPA

CrannyFlo® - dekorativní, uklidňující, samostatně ovládaný a barevně podsvícený vodopád najdete téměř v každé vířivce ROYAL SPA, v některých modelech dokonce i v kombinaci s RimaFlo®

JoySound® - zabudovaný audio systém s Bluetooth a subwooferem je neodmyslitelnou součástí téměř všech modelů vířivek ROYAL SPA.

RemOn® - vše pro absolutní pohodlí, vybrané modely vířivek ROYAL SPA jsou vybaveny personálními ovladači, tak že si vaši oblíbenou hydromasáž zapnete přímo z pohodlí vašeho místa ve vířivce.

SecuStep® - bezpečnostní schůdky pro pohodlný vstup a výstup z vířivek ROYAL SPA vyrobené z odolného UV stabilního materiálu s dlouhodobou životností a barevně sladěné s kabinetem příslušné vířivky.

LongPro+® - dlouhodobá životnost a stabilní kvalita je díky našim odborným praktickým zkušenostem, lety ověřeným výrobním a montážním postupem, používání nejmodernějších komponent a kvalitních materiálů charakteristická pro všechny modely vířivek ROYAL SPA.

 

Než si objednáte vířivku přečtěte si 7 důležitých rad jak koupit vířivku. Článek najdete na našem rozsáhlém BLOGU zde.

Blog se může stát zdrojem mnoha informací, které jsou podstatné při výběru vířivky nebo sauny. Nepodceňte výběr a vzdělávání. Jen tak si vyberete vířivku, která Vás bude těšit příštích 30 let. Je to výběr na celý život.

Čtěte více klikem na : BLOG