CZ SK
723 703 755: Poradenství
721 602 362: Objednávky
PO - PÁ: 8:00 - 16:00

I-Drain Level-3, nerezový rošt pro sprchový žlab level-3 broušený, délka 800 mm

Catalog:
IDRO0800Z
Výrobce:
Série:
Dostupnost:
Skladem
Cena bez DPH:
1 865 Kč
Původní cena s DPH:
2 655 Kč
Cena s DPH:
2 257 Kč

Počet kusů:

I-Drain Level-3 nerezový rošt broušený

Rošt Level-3 byl vyvinut pro velmi tenké podlahové potěry (epoxy, novilion a mozaika). Na rozdíl od roštů Plano nebo Technic neobsahuje vodní brzdy a držáky pro kostky I-Cube. Nedá se napojovat.

Pro každý sprchový žlab si můžete zvolit váš oblíbený rošt. Všechny rošty jsou kompatibilní se všemi sprchovými žlaby I-Drain. Každý rošt se skládá ze dvou, doplňujících se částí: rámečku a koncového profilu. Rámeček je nastavitelný na tloušťku dlaždice, dokonce i po ukončení obkládání, což zajišťuje přesnou, bezpečnou a esteticky dokonalou pokládku s řezanými dlaždicemi. Každý z roštů může být přizpůsoben konkrétním potřebám použitím jednoho z našich koncových profilů.

I-Drain Level-3 je mimořádně úzký rošt, který je jen 3mm nad hrubým povrchem podlahy. Tímto způsobem je vyřešená montáž roštu bez komplikací s výškovým usazením roštu vůči čisté podlaze.

Tento artikl obsahuje jen sprchový rošt, tj. vrchní viditelnou část sprchového žlabu.

Samotný sprchový žlab je nutno objednat zvlášť.

Materiál: korozivzdorná ocel 304, tloušťky 3mm. Rošty jsou dostupné i v provedení s korozivzdornou ocelí 316 (cenová nabídka na vyžádání).


Nenašli jste vhodný sprchový žlab? Napište nám a najdeme sprchový žlab jaký potřebujete.

Díky spolupráci přímo s výrobci a velkoobchody, můžete u nás nakupovat za výhodné ceny a vždy s garantovanými servisními službami. Spolupracujeme se značkami jako Ronal, Arttec, Huppe, Sanotechnik, Aquatek, Duscholux a jiné ...

Získejte ZADARMO koupelnovou příručku
10 kroků k dokonalé koupelně a 9 omylů při rekonstrukci koupelny