Vítejte na našich nových webových stránkách. Kromě nového designu a jednoduššího nakupování, teď zde najdete i mnoho nových produktů za stále nejvýhodnejší ceny. V prípadě potřeby nám zavolejte na 722 043 418 nebo napište na info@vyberovekoupelny.cz, rádi Vám poradíme.

I-Drain Level-3, nerezový rošt pro sprchový žlab level-3 broušený, délka 600 mm

Kód: IDRO0600Z
Neohodnoceno
Značka: I-Drain
2 253 Kč –15 %
I-Drain Level-3, nerezový rošt pro sprchový žlab level-3 broušený, délka 600 mm
2 253 Kč –15 % 1 915 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

I-Drain Level-3 nerezový rošt broušený

Rošt Level-3 byl vyvinut pro velmi tenké podlahové potěry (epoxy, novilion a mozaika). Na rozdíl od roštů Plano nebo Technic neobsahuje vodní brzdy a držáky pro kostky I-Cube. Nedá se napojovat.

Pro každý sprchový žlab si můžete zvolit váš oblíbený rošt. Všechny rošty jsou kompatibilní se všemi sprchovými žlaby I-Drain. Každý rošt se skládá ze dvou, doplňujících se částí: rámečku a koncového profilu. Rámeček je nastavitelný na tloušťku dlaždice, dokonce i po ukončení obkládání, což zajišťuje přesnou, bezpečnou a esteticky dokonalou pokládku s řezanými dlaždicemi. Každý z roštů může být přizpůsoben konkrétním potřebám použitím jednoho z našich koncových profilů.

I-Drain Level-3 je mimořádně úzký rošt, který je jen 3mm nad hrubým povrchem podlahy. Tímto způsobem je vyřešená montáž roštu bez komplikací s výškovým usazením roštu vůči čisté podlaze.

Tento artikl obsahuje jen sprchový rošt, tj. vrchní viditelnou část sprchového žlabu.

Samotný sprchový žlab je nutno objednat zvlášť.

Materiál: korozivzdorná ocel 304, tloušťky 3mm. Rošty jsou dostupné i v provedení s korozivzdornou ocelí 316 (cenová nabídka na vyžádání).

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové žlaby
Serie: Level-3
CATALOG_CODE: IDRO0600Z
ITEM_ID: 9037

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: